התקשרו אלינו +49 1234 5678 9

תמיכה

בלוג

דק

דק מעוגל יתרונות חשובים

להוסיף דק לבית שלכם זה דרך נפלאה להוסיף עוד מקום לבית וגם מגדיל את שווי הנכס שלכם. אבל לא כל הדקים הם שווים, ואופציות העיצוב הם אינסופיות. דק מעוגל זה אופציה נפלאה להרבה בתים ומגיע עם הרבה יתרונות משלו. בואו נראה מה היתרונות של דק מעוגל וכמה סיבות למה זה יכול להיות פתרון נפלא לשטח החיצוני של ביתכם.

 

עיצוב

הוספת דק יכול להיות תוספת דרמטית לכל המראה החיצוני של ביתכם. דק המעוצב היטב ייתן זרימה גם לבית וגם לגינה שלכם. עיצוב מדוקדק של הדק המתאים לסטייל של הבית שלכם ייתן זרימה קלה מהשטח הפנימי של הבית לשטח החיצוני. אם יש לכם בית בעיצוב מודרני דק מעוגל ייתן תחושה מודרנית לשטח החיצוני של הבית. כמו כן, אם יש לכם גינה טבעית וזורמת בתחושה, דק מעוגל ייתן את התחושה של הזרימה הטבעית גם לביתכם.

 

תחזוקה

עוד יתרון של דק מעוגל זה תחזוקה יותר קלה מאשר דק מרובעת או מלבנית. לכלוך ופסולת הם הבעיות העיקריות כשזה מגיע לתחזוקה של הדק. אם לא מנקים את הדק, לכלוך ופסולת מצטברים בפינות הדק והורסים את הדק לאחר זמן מה. עם דק מעוגל אפשר בקלות לטאטות לכלוך ופסולת (עלים, ענפים וכו’) ולשמור על הדק במצב מצוין.

 

עושה רושם

דק מעוגל לא רק קל לתחזק ויפה להסתכל עליו, אבל גם עושה רושם על קונים פוטנציאלים. דק מעוגל זה לא כל כך נפוץ כמו דק מרובעת או מלבנית, כך שהם יותר בולטים ועושים רושם. אם אתה רוצה דק שיהיה נושא לשיחה במפגשים או שיתן לכם יתרון יחסי כאשר תרצו למכור, דק מעוגל יכול להיות לכם מושלם.

 

סתיו ותחילת חורף זה זמן מצוין להתחיל לתכנן ולבנות את דק החלומות שלכם. אם אתם שוקלים דק מעוגל ורוצים לשוחח על רעיונות העיצוב שלכם, התקשרו אלינו לרויאל פרוייקטים . אנחנו בוני דק בתל אביב , מרכז ונשמח להתחיל לבנות לכם את דק חלומותיכם.

 

חברת ניקיון

איך לבחור את חברת הניקיון הטובה ביותר

משרד נקי ומצוחצח הוא מתכון להצלחה. הלקוחות שלכם דורשים את זה והעובדים שלכם יודו לכם. אבל אחת השאלות החשובות ביותר היא: איך לבחור חברת ניקיון מתאימה?

 

אפשרות אחת: לשכור את שירותיו של קבלן חיצוני. כאשר שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון, הניקיון מתבצע לאחר שעות העבודה או לחילופין בשעות העבודה במקומות עבודה עמוסים וחברת הניקיון אחראית לסדר, ניקוי השירותים ושאיבה, למלא מוצרים מתכלים ופינוי אשפה.

ישנם יתרונות רבים כאשר שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון חיצונית, בית העסק יכול להימנע מלהעסיק עובד ניקיון שינקה את המתחם בעצמו. בנוסף, רמת ניקיון גבוהה בבית העסק שלך מובטחת – העסק שלך יראה נקי ומסודר.

 

מה צריך לבדוק כאשר מחפשים חברת ניקיון לבית העסק שלכם? החל ממוניטין החברה ועד לשירותים שיש לה להציע, הנה 6 דרישות שחברת הניקיון צריכה לעמוד בהם:

 

 1. מוניטין וניסיון

אמון הוא דבר חשוב כאשר שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון. עובדי חברת הניקיון יהיו במתחם שלכם, בתדירות גבוהה, ובזמן שאתם ועובדיכם כבר בבית. בנוסף עובדי הניקיון יעבדו בחריצות ותחת פיקוח מינימלי.

כיצד ניתן למדוד את רמת האמון של חברת הניקיון? שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

 • כמה היא מבוססת: בחרו חברת ניקיון שמבוססת בצורה טובה בעירכם או בסוג השירות הנדרש.
 • כמות הלקוחות: עסק שיש לו מספר רב של לקוחות נוטה להיות אמין ובעל מוניטין טוב.
 • האם יש המלצות: חברות ניקיון טובות ישמחו לשתף אתכם בהמלצות של לקוחותיהם.

 

 1. תנאי קבלה ורמת הכישורים של העובדים

חברות ניקיון טובות מתייחסות לתנאי הקבלה ברצינות. הן מעסיקות רק עובדים אמינים ומקצועיים והן מספקות לעובדיהן את ההכשרה המתאימה.

כאשר אתם מחפשים ספקים, שאלו על רמת ההכשרה של עובדיהם. ושימו לב שאתם מבינים:

 • הכשרת העובדים: בחרו ספקים שמכשירים את העובדים למקצועיות בניקיון ובבטיחות.
 • תנאי הקבלה: שאלו מהם תנאי הקבלה, בדיקת רקע, עבר פלילי וכו’.
 • סדירות: האם יהיה אותו עובד שיגיע כל יום? או שכל פעם יגיעו עובדים אחרים? בחרו חברות ניקיון עם שיעור תחלופת עובדים נמוך.

 

 1. סוג השירותים המוצעים

האם אתם צריכים שירות ניקיון סטנדרטי במהלך השבוע? או שלבית העסק שלכם יש דרישות מיוחדות, לפני שחותמים על חוזה עם ספק וודאו שיש לו את השירותים המתאימים לכם.

שירותי ניקיון סטנדרטיים כוללים:

 • שאיבה, טאטוא, ושטיפת רצפות.
 • פינוי אשפה ומחזור.
 • שירותי מטבח וכביסה.
 • מילוי מוצרי צריכה מתכלים כמו נייר טואלט וסבון ידיים.
 • ניקוי שירותים.
 • ניקוי אבק.

חלק מחברות הניקיון מציעים שירותים נוספים. לדוגמה, פוליש לרצפה, ניקוי שטיחים, חיטוי עונתי או ניקוי מחשבים וחומרה אלו חלק מהשירותים שלא כל חברת ניקיון מציעה. פינוי אשפת בינוי הוא שירות נוסף שלא כל חברת ניקיון מציעה.

 

 1. סוגי המתחמים שניתנים בהם שירות

הניסיון הוא חשוב, ולכן יש לבחור בחברת ניקיון שיש להם ניסיון בסוג בית העסק שלכם. בקשו רשימת לקוחות שלהם בית עסק זהה: האם החברה מנקה בתי עסק באותו גודל? האם יש לה ניסיון בניקיון מתקנים תעשייתיים ורפואיים?

חלק מהחברות מתמחות בסוג אחד של מתחמים, בשעה שאחרים נותנים שירות לרוב המתחמים המסחריים. חלק מסוגי המתחמים שניתן לבדוק מידע לגבי שירות הניקיון בהם:

 • מרכזי מידע
 • מעונים וגני ילדים
 • ניקיון משרדים רפואיים
 • ניקיון מתחמי קמעונאות

ניקיון חד פעמי: האם אתם צריכים חברת ניקיון לתקופה ארוכה או לעבודה חד פעמית? לא כל החברות מציעות שירותי ניקיון חד פעמיים מה שיכול להיות טוב לניקיון לאחר אירוע או לאחר שיפוצים.

 

 1. איגוד וביטוח

חברות ניקיון מהימנות הינן מבוטחות ועובדיהם חברים באיגוד. זה הכרחי, כיוון שהחברה תהיה  אחראית לעובד במקרה של פציעה או תאונה במתחם שלכם. בקשו לראות תעודות ורישיונות.

 1. מוצרים ידידותיים לסביבה

במידה וחברת הניקיון מאמינה בגישת עבודה ידידותית לסביבה זו תהיה ההחלטה הנכונה לשכור את שירותיה. זה יכול לבוא לידי ביטוי החל ממוצרי ניקיון בעלי סיבים סינתטיים ועד למוצרים בעלי צריכת חשמל נמוכה ופינוי אשפה בצורה בטוחה.

ניקוי שטיחים

למה ניקוי באדים זו השיטה הכי טובה לניקוי השטיחים?

ישנן שתי שיטות עיקריות לניקוי שטיחים של מגורים בבאר שבע. השיטות האלו נקראות ניקוי יבש או ניקוי באדים. הרבה אנשים חושבים שניקוי יבש לשטיחים זה כמו ניקוי יבש לבגדים שלך. אז זהו שלא, כל השיטות לניקוי שטיחים כוללות מים. כרגע ישנן 3 דרכים אפשריות לניקוי יבש של שטיחים.

 

השיטה הראשונה היא ניקוי בעזרת קצף יבש, שמים שמפו על השטיח שמאפשר לו להתייבש ולאחר מכן אפשר לשאוב אותו. דמיינו שאתם מורחים שמפו על השיער שלכם, נותנים לו להתייבש ואז מנסים לשאוב אותו! להעסיק חברת ניקוי שטיחים שמשתמשת בשיטה הזו תשאיר את השטיח שלכם עם שאריות של סבון עליו. לכן, שיטה זו אינה יעילה.

השיטה השנייה היא ניקוי כימי יבש, זהה לניקוי בעזרת קצף יבש. החומר הכימי היבש עם סמרטוט מבד אמור לספוג את הלכלוך. השיטה הזו היא יעילה כמו לקחת מגבת ובעזרתה להוציא את הלכלוך מהשטיח.

השיטה האחרונה היא פיזור תרכובת סופגת שנראית כמו נסורת, ישנה מכונה שמברישה את התרכובת הזו לתוך השטיח ובתיאוריה הלכלוך אמור להיספג לתוך התרכובת וכשהתערובת מתייבשת השואב אבק אמור לספוג את הלכלוך. אך השטיחים לא נשטפים כל כך בקלות ולכן, גם זו שיטה לא יעילה.

 

רק חברות ניקוי שטיחים בבאר שבע הטובות ביותר משתמשות בשיטת ניקוי באדים המומלצת על ידי איגוד המכבסות בישראל. ניקוי באדים זה בעצם ניקוי במים חמים שמגיעים לטמפרטורה של 210 מעלות בלחץ גבוה לשטיפה יסודית של סיבי השטיח. תהליך זה מוציא את הלכלוך, החיידקים וקרדית האבק מהשטיחים ומותיר אחריו ריח נעים של פרי הדר.

בוק לבת מצווה

בוק לבת מצווה

לתעד את חגיגת האירוע החשוב שלך

ההחלטה לעשות בוק לבת מצווה היא קלה. ברור שכולנו רוצות תיעוד של התקופה המרגשת הזאת של המעבר בין ילדות לבגרות, הכניסה לעולם הנשיות בו אנו מתחילות להבין מי אנחנו, מה אנחנו אוהבות, איך אנחנו רוצות להיראות ומה הטעם האישי שלנו. בכל דבר.

צילום בוק לבת מצווה , זאת הזדמנות מיוחדת ומרגשת עבורך לקבל החלטות עצמאיות ראשוניות. כאלה שנשארות ויישארו אתך לעד.

הלוקיישן בו נצלם את הבוק, הבגדים בהם נצטלם, הבעות הפנים ואפילו הצלם. זאת המזכרת שתישאר לך מאחת התקופות המיוחדות, המעניינות והחשובות ביותר בחיים שלך.

כמובן שתרצי לבחור את הטוב ביותר, לכן, ריכזנו עבורך את הפרמטרים המשמעותיים ביותר בבחירת צלם מתאים למשימה החשובה.

בחירת צלם מקצועי לבוק בת מצווה

לפני בחירת צלם לבוק שלך, רצוי ומומלץ להחליט מה חשוב לך בצלם הנבחר

 1. ניסיון – חשוב כי לצלם הנבחר יהיה את הניסיון הנדרש. גם כדי שתוכלי לראות דוגמאות של עבודות קודמות שלו ולהתרשם מהסגנון ומהאיכות ולראות כי זה מתאים לך, לטעם שלך ולרמה שבה תרצי את הבוק שלך וגם כדי שתגיעי רגועה ליום הצילומים, עם ידיעה שמי שעומד מאחורי המצלמה, עשה זאת פעמים רבות בעבר והוא ידע לגרום לך לצאת הכי יפה והכי את ביום הזה
 2. רגישות – תקופת בת המצווה היא תקופה מלחיצה לכל אחת. האירוע, המסיבה, החברים והחברות, מי יגיע ומי לא, איך יהיה האוכל, המוזיקה ומה בכלל את מתכננת ללבוש?
  כולן החלטות מרגשות ומיוחדות שבסופו של דבר יובילו לאירוע המיוחל לו את מחכה. אך יחד עם ההתרגשות, מגיע גם לא מעט לחץ. חשוב שהצלם שתבחרי לטובת הבוק שלך, יהיה רגיש לכך, יידע להרגיע אותך ולגרום לך להפסיק לדאוג ולהשתחרר כך שתוכלי לצאת טבעית ורגועה בתמונות ובעיקר, יזרום עם מה שמתאים לך ועם מה שאת חושבת שנכון. צלם מקצועי יגיד לך את דעתו המקצועית ויתרום לתמונות אך עדיין יוודא, שהתמונות שתקבלי ייצגו אותך ואת מי שאת
 3. המלצות – בחרי בצלם שתוכלי לקבל עליו המלצות מלקוחות קודמות. כאלה שניסו, חוו ויכולות לספר לך על החוויה. בוק בת מצווה עושים רק פעם אחת בחיים ואת רוצה שהפעם הזאת, תהיה מושלמת. זכרי שזה היום שלך, שאת מרכז החגיגה ואת הדמות המרכזית מול המצלמה. את צריכה להרגיש בנוח, להרגיש ביטחון ובעיקר, להנות מהחוויה ולצאת ממנה מחויכת ועם בוק בת מצווה שתהיי גאה ומאושרת להראות לכולם

דירות להשכרה ברמת השרון

לחפש דירה להשכרה, זה לא פשוט. האמנם?

כל מי שאי פעם ניסה לחפש דירה, כמעט בכל עיר, גילה שזאת התעסקות רצינית שמצריכה המון זמן ואנרגיות.

אני אספר לכם את הסיפור שלי, אני כבר בגיל 19 התחלתי לגור בדירות שכורות. רציתי לגור במרכז, למדתי במרכז והמגורים הראשוניים שלי היו בתל אביב. לא קל לגור בתל אביב, לא כלכלית ולא מבחינת רמת הרעש והאנרגיות בעיר, בעיקר למישהי שמגיעה מישוב קטן ושקט.

 

אחרי מספר שנים, בחרנו לעבור לרמת גן אני ובן זוגי. גם בגלל עלות המחיה הלא הגיונית שעלתה לנו כ 50% מההכנסות שלנו וגם כי רצינו כבר בית גדול יותר, מרווח יותר, שיקבל את פנינו בצורה נעימה כשאנו חוזרים מיום עבודה ארוך ומעייף.

 

תהליך חיפוש הדירה היה לא פשוט. לקחנו את זה כפרויקט והחלטנו שתוך חודש אנחנו מוצאים דירה מושלמת לנו. לא אתגר קל. הלכנו בכל יום לראות מספר דירות, קבענו עם אנשים שנעלמו לנו וכמובן, שהגענו לדירות שנראו מדהים בפירוט ובתמונות והופתענו לגלות, שהמציאות רחוקה מכל תיאור.

 

כשהחלטנו שאנחנו רוצים לעבור לגור באזור השרון, להשתדרג באיכות החיים ולהתקרב לחברים הרבים שיש לנו באזור, היה לנו ברור שהבחירה שלנו היא לחפש דירות להשכרה ברמת השרון . עיר שקטה אך מרכזית, תחושה של “כפר” במרכז והשקט הזה, שכל כך חשוב לנו. את כל אלה ועוד, נוכל למצוא ברמת השרון. מה גם שחברים רבים שלנו עברו לעיר, אז גם מבחינת קירבה לאנשים, זה ענה לנו באופן מושלם על הצורך.

 

החלטה שניה וחכמה שעשינו היא הפעם להיעזר בסוכנות נדל”ן. החלטנו שזה שווה את ההשקעה ואת הזמן שזה יחסוך לנו. וצדקנו ובגדול!

השירות שקיבלנו, הערך האמיתי של חיפוש דירה בשלווה וכשאנחנו יודעים שהסוכן שלנו עושה את כל העבודה בשבילנו ואנחנו רק צריכים להגיע לראות דירות רלוונטיות שהוא כבר סינן עבורנו, עשתה את החווייה שונה לגמרי מכל חיפוש דרה שעשינו וחווינו בעבר.  אין לנו ספק שגם בדירה הבאה, אנחנו ניעזר בסוכנות שיין נדל”ן לטובת מציאת הבית הבא שלנו, זה שווה את זה ואחרי שהתרגלנו לנוחות הזאת, כבר לא נחזור לחפש לבד ולעבוד בלחפש דירה. מעדיפים שיעבדו בשבילנו.

מכונת קפה

כיצד תבחרו את מכונת הקפה להגשה יחידה הטובה ביותר למשרד שלכם

קפה שומר על המשרד עובד, ומכונה טובה יכולה לגרום לעובדים מאושרים ועסוקים יותר. עם זאת, לא תמיד קל למצוא את מכונת הקפה להגישה יחידה הטובה ביותר. אתם רוצים מכונה אמינה וחזקה המציעה גם מגוון רחב של קפה נהדר וטעים.

 

אבל מאיפה כדאי להתחיל?

 

כשמדובר בבחירת מכונת הקפה להגשה יחידה הטובה ביותר עבור המשרד שלכם, יש כמה דברים שכדאי לזכור.

 

למצוא את מכונת הקפה להגשה יחידה הטובה ביותר

 

ישנם ארבעה גורמים גדולים כדי להעריך כשמחפשים מכונת קפה להגשה שמדורגת גבוה. אלו כוללים:

 

 1. טעם
 2. מגוון
 3. השפעה על הסביבה
 4. אמינות

 

טעם

כשמדובר בקפה, הטעם הוא המלך. אתם רוצים להיות מסוגלים להנות מכוס טרייה שמספקת את חווית בית הקפה ממש במשרד שלכם. אחד האלמנטים החשובים ביותר המשפיעים על טעם הקפה הוא טריות הפולים, כאשר האור והאוויר משפיעים לרעה על הטעם.

 

ב- רויאל מכונות קפה אנו משתמשים בטכנולוגיית Freshpack המוגנת בפטנט שלנו בכדי לתפוס את הטעם המעולה של הקפה הקלוי והטחון שלנו. בשונה ממכונות הגשה יחידה אחרות, פיית Freshpack מעוצבת כך שכל משקה נחלט בהיגיינה, ומבטיח טעמים מתמשכים ממשקה למשקה. לעולם לא תצטרכו לדאוג שטעם התה שלכם יהיה כמו הקפה שהוכן לפניו.

 

מגוון

זה יכול להיות קשה לשמור על המשרד כולו מאושר בכל מה שקשור למשקאות. מכונות קפה להגשה יחידה הן בחירה נהדרת כשאתם רוצים להציע מגוון רחב של משקאות. בחירה במכונה שיכולה לחלוט קפה, תה, שוקולד חם ופריטים מיוחדים כמו קפוצ’ינו ולטה, פירושה מגוון רב יותר וסיפוק רב יותר לכל מי שבמשרד.

 

בנוסף לסוגים שונים של משקאות,רויאל קפה גאה להציע מבחר רחב של טעמים, מותגים מהימנים והתמחויות עונתיות שיספקו את כולם. ממועדפים כמו פיט וסטארבקס ועד פריטים עונתיים כמו קפה דלעת, יש לנו משהו לכל אחד.

 

השפעה על הסביבה

מרכיב עיקרי במכונות קפה להגשה יחידה הוא הפסולת הנלווית הנוצרת על ידי כל כוס. תרמילים וכוסות מוצאים את דרכם למזבלות במספרים מדאיגים. עם זאת, יש דרך טובה יותר.

 

אנו שוקלים את הקיימות בכל צעד, ועדיפות הקיימות החשובה ביותר שלנו בחמש השנים הבאות היא לפתור את אתגר הפסולת שהוצג על ידי אריזות המשקאות והטכנולוגיה בסוף ימיהם. התוכנית  Recycle Your Freshpack שלנו מאפשרת לכם למחזר את החבילות המשומשות שלכם, והמותגים שלנו של הקפה, תה שחור ושוקו הם 100% ממקור בר קיימא.

 

אמינות

ניהול מכונת שתייה עם ביצועים גרועים יכול להרגיש כמו עבודה במשרה מלאה. וודאו שבחרתם במכונה אמינה שקל למלא, לתחזק ולנקות.

 

המכונות שלנו דורשות פחות שירות מאשר מכונות הגשה יחידה ומכונות אוטומטיות אחרות. הן בנויות להימשך כשנתיים בין קריאות שירות, אך אם יש לכם שאלות כלשהן, צוות הטיפול בלקוחות שלנו כאן בכדי לספק תשובות בשיחת טלפון פשוטה.

 

דרך מצוינת להבין איזה מכונת קפה מוגשת להדשה יחידה היא המתאימה ביותר למשרד שלכם היא לראות אותה בפעולה.

 

עיצוב

עיצוב לפי תקציב

קניתם דירה ברמת גן והחורף באופן רשמי כאן והרצון לשפץ ולחדש את הבית חזק. בעוד שעיצוב מחודש של הבית יכול להיות די יקר, אנו כאן כדי להראות לכם כמה דרכים בהן תוכלו לחדש את ביתכם – בית או דירה – מבלי לשבור את הבנק.

הנה 7 רעיונות פשוטים לעיצוב:

סדרו מחדש את הרהיטים

 • עד כמה שזה נשמע פשוט, לחשב מחדש את החלל יכול לעשות הבדל עצום. בסלון הראשי שלכם, תמקמו מחדש את הפריט הגדול – כמו ספה או ספרייה, תיקחו צעד אחורה ותמקמו את הפריטים האחרים בחלל הנותר. זה ירענן את המקום ואולי ייתן לכם פרספקטיבה חדשה! כמה טיפים מועילים לסידור ריהוט מחדש:
  • אל תדחפו רהיטים לקירות.
  • צרו אזורי שיחה!
  • קחו בחשבון את זרימת התנועה.
  • שימו שולחנות במרחק של זרוע.

אמנו את האצבע הירוקה שלכם

 • תסתכלו על חשבונות ה-IG האהובים עליכם או דפדפו בכל מגזין עיצוב ותשימו לב שלעציצי בית יש ערך. במשך שנים, צמחים נעדרו ונחשבו לרוב לאספני אבק ומנוגדים לאסתטיקה טהורה. כבר לא! הם חוזרו ומוסיפים חיים וצבע תוסס לכל חלל. אם אינכם רגילים לטפל בהם, חשבו על מלאכותיים. כיום לרוב קשה לאנשים להבחין את ההבדל אלא אם הם נוגעים בעלים באמת. שימו אותם על מדפים, עגלות בר או תלו אותם מהתקרה!

 

תשפרו את התאורה

 • אין דבר גרוע יותר מחלל חשוך, מואר באפלולית או מואר מדי, בדומה לבית מרקחת או לחדר חקירות. פשוט להחליף נורות או להוסיף מתג עמעום יכול לשנות ביעילות את המראה ואת האווירה של החלל. הוספת מנורת רצפה גבוהה או מנורת שולחן יכולים גם לשפר את המראה של החדר תוך שיפור מצב התאורה.

הוספת מרקם

 • הוסיפו שכבות בצורת שמיכות טלוויזיה, כריות או שטיחים. הם מוסיפים מרקם, עומק וצבע לחלל. ערבבו מרקמים וחומרים שונים כדי ליצור מראה חם וביתי. ריפוד בוקלה הוא הטרנד של סתיו 2019. זהו צמר יפהפה ומסולסל המוסיף נעימות אל פני השטח והחלל (למשל כריות, כיסאות, ספות).

חדשו את הקירות שלכם

 • יצירות אומנות, שעוני וינטג’ ומראות קיר הם אמצעים קלים לרכישה ולהתאמה אישית של החלל שלכם. תמסגרו כמה מהתמונות שלכם ותצאו לחנויות יד שנייה. חפשו בחנויות אלה איזו שהיא יצירת אומנות זרוקה. רבים מהם אפשר לשדרג, פשוט צריך למסגר אותם מחדש. הזבל של מישהו אחר אכן יכול להיות האוצר שלך.

אם אמנות תלויה היא מחויבות רבה מדי, אנו גם אוהבים אמנות “מתכווננת” שפשוט נשענת על קיר או מדף. זה מאפשר לכם לערבב מחדש את האוסף שלכם ולשמור על הקירות ללא חורים!

 

צבע

 • כל מקום ניתן לשדרג ולרענן על ידי שכבה פשוטה של צבע. צפו בכמה מדריכי youtube לפני שתתחילו. זה לא קל כמו שזה נראה! צבע יכול לשמש גם לשדרוג מרכיבים אחרים של העיצוב. תחשבו על צביעת שולחן או רגלי ספה .
 • צבע מט שחור או לבן יכול לשדרג בצורה יפה אח לבנים. כמובן שאם אתם נמצאים בשכירות, תנהלו את כל תוכניות הצביעה מול בעל הדירה. למעשה, אם זה ישפר את החלל, תוכלו לשכנע את בעל הדירה לשלם עבור צבע ו/או צבעים.

דק

איך להתאהב בדק שלכם לקראת האביב

הבית שלך צריך לשקף את אישיותכם ולהיות מרחב אהוב שאתם מוצאים בו נחמה, היות ואתם אלו שגרים בו.  אם יש לכם אפשרות, לא חייבים להגביל את המרחב הזה רק לבית עצמו; חצר מרגיעה ומזמינה היא מקום אידאלי לבלות עם אהוביכם, להנות מהנוף  היפהפה, לארח או סתם להירגע. אחת הדרכים להתאהב בבית שלכם היא לשפר את החלל החיצוני, בין אם זה על ידי בניית דק או פטיו חדשים או לשדרג את אלו שכבר קיימים.

כיצד להכין את הדק שלכם לשיפוץ או בנייה מחדש

אחרי חורף ארוך, הדק שלך זקוק לאהבה שתחזיר לתוכו קצת חיים ותיצור אזור חוץ חם ומסביר פנים לקראת האביב. כמות העבודה הדרושה כדי לקבל את הדק הכי טוב שאפשר עד האביב תלויה בחומר המשמש לבנייתו. עבור דק עץ, הכנתו לאחר חורף ארוך עשויה לכלול החלת שכבת צבע טרי, החלפת קרשי עץ רקובים, או שכירת שירותיו של בנאי מקצועי לשיפוץ גדול.  לעומת זאת, דקים מורכבים שעשויים מהחומרים של TREX הם קלים להרכבה ולתחזוקה, כך שתוכלו להשקיע יותר זמן בלהנות מעונת האביב בחצר הרגועה והשלווה שלכם.

טיפים להכנת הדק לאביב

 • כדי להתחיל את האביב ברגל ימין, תרצו שהדק שלכם יהיה מוכן ומזומן לפני שתוציאו את ריהוט הגינה, העציצים והקישוטים. יש להיפטר מעלים מתים, לכלוך ופסולת אחרת שהצטברו במהלך החורף בעזרת מפוח עלים בעוצמה גבוהה.  לאחר הסרת שכבות לכלוך הראשוניות, השתמשו במכונת שטיפה בלחץ גבוה כדי לנקות ביסודיות עובש או טחב. יש להקפיד לנקות את הדק בהתאם להנחיות היצרן.
 • אם נשארו על הדק גריל, סירים, אדניות או רהיטים במהלך החורף, יש לשטוף אותם היטב מכיוון שגם הם יכולים להירקב, להחליד או להינזק.
 • בזמן שמנקים את הדק ניתן גם להחליף אבני ריצוף שבורות או עקומות.
 • לא משנה אם אחסנתם את רהיטי הגינה במהלך החורף בפנים או בחוץ, הם בטוח זקוקים לשטיפה יסודית. יש לשים לב לאופן הניקוי שלהם, מכיוון שהוא כנראה שונה מרהיט לרהיט. ברוב סוגי ריהוט הגינה מספיק לעבור עליהם ספוג ובקבוק ריסוס עם מים וחומר ניקוי עדין.
 • יש להקפיד לייבש את הרהיטים היטב כדי למנוע היווצרות עובש או טחב. שימו לב במיוחד לכריות המושבים, וודאו שהן מונחות בצורה שתאפשר להם להתייבש לגמרי.
 • האביב הוא העונה המושלמת לשדרוג הפונקציונליות של הדק שלכם. שקלו עבודה עם איש מקצוע בהתאמה אישית כדי להוסיף רשתות, פרגולות או גגות מכוסים. דקים ופטיו מרושתים לא רק מועילים במזג אוויר חם, אלא הם יכולים גם לעזור להרחיק חרקים, להגן על הריהוט מפני נזק ולהעניק פרטיות מהשכנים.
 • החיו את הדק שלכם עם ריהוט ססגוני, שמשיות, כריות צבעוניות ופרחים. בחרו בפלטת צבעים מסבירת פנים וכיפית שלא רק משפרת את מראה החצר אלא גם נותנת לה אופי. שלבו בעיצוב החיצוני של הבית גם פריטים אחרים כמו כלי אוכל, כלי הגשה ואגרטלים בתבנית הצבעים כדי ליצור מראה שלם ומלוטש.
 • רעננו את הגינה עם אדמה טרייה ופרחים כדי ליצור מראה אביבי ועליז. אם אין לכם הרבה מקום, תוכלו גם לקנות אדניות ועציצים תלויים ולמקם אותם ברחבי החצר.

האם הדק שלכם מוכן לאביב?

האביב יגיע במהרה, ואתם תרצו להיות מוכנים להנות ממנו בגן העדן הפרטי שלכם. הכינו את עצמכם כבר עכשיו ותוכלו להנות מדק החלומות שלכם כבר בימים הראשונים של האביב.  אם אתם מחפשים איש מקצוע באזורכם לבניית דק החלומות שלכם או לשדרוג הדק או הפטיו הקיימים שלכם, צרו קשר עוד היום!