כיום אנו פוגשים את היתרונות של אכילה בריאה בטלוויזיה, ברדיו, בשלטי חוצות, מודעות במגזינים ובמדיה החברתית. מודעות והודעות אלה מספרות לנו כיצד אכילה בריאה מפחיתה את הסיכון למחלות ומשפרת את הבריאות הכללית. אז איך מזמינים את הפיצה האהובה עליכם ועדיין נשארים בריאים?

טיפים לאכילת פיצה בריאה יותר מאת פיצה בנתניה פיצה טיים

ישנן דרכים להמשיך לאכול פיצה ולהישאר בריאים במקביל. דרך אחת היא לאכול את המאכל הזה במתינות. הדיאטנים ימליצו על פרוסה אחת מגודל אקסטרה ושתי פרוסות מפיצה בינונית כמנה מתאימה. ישנם גדלים אישיים זמינים ממרבית מסעדות הפיצה, המושלמות למי שמנסה לאכול בריא יותר ועדיין ליהנות מהמאכל הזה. ניתן לשלב ולהזמין את הפיצות הללו עם סלט צדדי להכנת ארוחה בריאה יותר.

דיאטנים מציעים דברים רבים כשאתם מזמינים את החומרים לפיצה שלכם כך שהבחירה שלכם תהיה בריאה יותר. הזמנת בצק דק תתן לך פחות קלוריות, וכך גם הבחירה להמעיט בגבינה. אכילת פיצה היא דרך נהדרת לכלול ירקות בתזונה כמו פטריות, תרד, עגבניות, פלפלים וברוקולי. ירקות אלה דלים בקלוריות והם פריטים בריאים לכל דיאטה. פירות הפכו למרכיב המועדף על תוספות על פיצה, מכיוון שהם גם אלטרנטיבות בריאות יותר לתוספות מסורתיות.

יש מרכיבים שכדאי להתרחק מהם כשמנסים להזמין פיצה בריאה יותר. יש להימנע ממרכיבים כמו רוטב אלפרדו, בשרים מעובדים ואקסטרה גבינה אם אתם מנסים לאכול בריא. יש להימנע גם מאפשרויות בצק ממולא, מכיוון שהן מוסיפות כ- 30 קלוריות, שני גרם שומן וכ- 90 מיליגרם נתרן לכל פרוסה.

פיצות על מחבת או פיצות בטיגון עמוק גם כן ישאו יותר קלוריות. חלק מהפיצות בטיגון עמוק יעלו לכם 350 קלוריות ומעלה לפרוסה עם 18 גרם שומן. בפרוסה רגילה יש כ -280 קלוריות ו11 גרם שומן. פיצה מבצק דק יכולה להפחית כמות זו ב -80 קלוריות לפרוסה.

כשאתה יוצא לאכול פיצה, התחל קודם עם סלט. מחקרים מראים שסלט גדול לפני הארוחה מפחיתה את התיאבון, כך שתרצו לאכול פחות. טיפ נוסף להפחתת צריכת הקלוריות בפיצה שלך הוא ע"י ספיגת השמן. אתה יכול להוריד כ 30-40 קלוריות מכל פרוסה על ידי ספיגת השמן.

Leave a Reply