טיפים כיצד לכבס בזהירות שק שינה בלי להרוס אותו

בין אם ישנתם בחוץ תחת הכוכבים, במדבר או בחצר האחורית של ביתכם, בשק שינה חם הוא חלק חשוב מהחוויה. קמפינג הוא פעילות מועדפת בסוף השבוע בקרב אנשים רבים, ולמרות שציוד קמפינג יכול לשרוד שימושים רבים מבלי להתלכלך מדי, יש לשטוף בתדירות את שקי השינה. שקי שינה עבים ומלאים יש לשטוף אך ורק בצורה ידנית, אך אם שק השינה סינתטי, ניתן לקחת אותו למכבסה המקומית שלך. לפני שאתם פונה אל מכבסת האחוזה רשת מכבסות בראשון לציון , עיינו בטיפים האלה כדי לשטוף בהצלחה את שקי השינה שלכם.

לפני שאתם שוטפים את שקי השינה שלכם, קראו תמיד את תווית הטיפול שעל שק השינה. זה יציין אם ניתן לשטוף אותו במכונה, באיזו טמפרטורה המים צריכים להיות, ואם ניתן לייבש אותו. אם הם מציינים דברים שונים מההמלצות שלנו, אנו ממליצים לעקוב אחר תווית הטיפול. את רוב שקי השינה סינתטיים תוכלו לשטוף במכבסה כדלקמן:

  • ריכסו את כל הרוכסנים וסגרו את הסקוטשים
  • אם שק השינה מלוכלך מאוד, יש להשרות אותו מראש על ידי מילוי כיור במים פושרים וסחיטת סבון כביסה עדין פנימה. דחפו את שק השינה מעלה ומטה במים כדי שהסבון יספק בבד. השרו את זה 20 דקות. שטפו וסחטו בעדינות את המים.
  • הכניסו את שק השינה שלכם למכונת כביסה נקייה וכוונו את המכונה ל'עדין'. שקי שינה הם לרוב גדולים ומגושמים, ולכן מומלץ לשטוף רק אחד בפעם – שניים אם מדובר במכונת ג'מבו.
  • הפעילו את המכונה על שטיפה וסיבוב נוספים כדי לוודא שכל חומר הניקוי הוסר.

אם תווית הבד ממליצה לייבש את שק השינה, הכניסו בזהירות למייבש הכניסה והשתמשו בחום הנמוך ביותר. לחלופין, ניתן לייבש את שק השינה על ידי הנחתו על גבי מגבת או לתלות אותו על חבל כביסה. וודאו שהשקית יבשה במאה אחוז לפני שאתם מקפלים ומחזירים אותה לאחסון, אחרת הוא יקבל את פניכם בריח מעופש בפעם הבאה שתשתמשו בו.

הקפידו למצוא  מכבסה איכותית המציעה שעות גמישות ואווירה נהדרת כדי להפוך את תהליך הכביסה מהיר. אנחנו ב מכבסת האחוזה כאן כדי לעזור. בקרו עוד היום במכבסה שלנו בכדי ללמוד כיצד אנו יכולים לעזור לכם לסיים את הכביסה שלכם תוך זמן קצר.

Leave a Reply