החלק בציר האחורי – צרור המנגנונים המאפשרים לך לפנות? האם חשבתם אי פעם איך זה עובד? חטיבת שברולט מוטור של חברת מכירות ג'נרל מוטורס כאן כדי להסביר לכם איך עובד הדיפרנציאל.

אחד מחבריי הקרוב עם נטייה מכנית מומחית וניסיון רב באופטימיזציה של מכוניות בהתאמה אישית אמר פעם כי ההילוך הדיפרנציאלי חייב להיות חידוש וטכנולוגיה זרים. אנו עשויים לנצל זאת במכוניות אך זה לא יכול היה להגיע ממוחם של גברים. לאור נוריות LED בצבע כחול והלוויינים המתקרבים לכוכב שבתאי, הוא אולי מגזים – בכל מקרה, האם תהיה לכם את היכולת להסביר איך עובד הדיפרנציאל?

הסבר ויזואלי אינפורמטיבי טוב מאוד על האופן בו הדיפרנציאל עובד, ככל הנראה הוכן וצולם על ידי חייזרים, מוצע על ידי גורם בלתי סביר: חטיבת המנוע של שברולט בחברת מכירות ג'נרל מוטורס, כפי שמובא במדריך הווידיאו הזה משנות השלושים.

הסרטון צולם בתקופה שבה נדרש הנהג הרגיל להבין נקודות עניין מעניינות הרבה יותר של מורכבות המכונית, עשר דקות של ההנדסה הפנומנלית הידועה שלה.

לא ראיתי הסבר טוב יותר, אני באמת מתערב שאין הסבר טוב יותר מכיוון שהסרטון הזה נוצר לפני זמן רב בשנות ה -30. דבר שהוא בושה מוחלטת בהתחשב בתקציבים הכספיים של היום והגרפיקה המטורפת, מדוע ערוץ טלוויזיה כמו דיסקברי או שאר התוכניות המלמדות לכאורה לא יוצרות יחד הדרכות יותר ברורות ואמיתיות כמו זה?

כולנו היינו במצב אידיאלי בעצם על ידי לימוד הציבור על טכנולוגיות שונות או הנדסה חיונית בחיי היומיום. במקום זאת, אנו מקבלים שטויות סנסציוניות מדי שרק מראות את פני השטח.

כן, יש לנו תוכניות טלוויזיה כמו Mythbusters. עם זאת, הם עדיין, בלי לב, נטולי התרגשות. הם לא מתכוונים להסביר את ההסברים העמוקים באמת על ההנדסה החיונית הסובבת אותנו. דבר שהוא ביזיון אמיתי.

אולי אנו צריכים לדרוש מהיצרנים שלנו לעשות יותר כמו הדרכות וידיאו כמו זו כדי להבין איך עובד הדיפרנציאל.

רוצים לדעת עוד או מחפשים דיפרנציאל מפירוק

צרו קשר עם שלמה עוזר קונה רכבים לפירוק תל אביב

Leave a Reply