הרגע הזה בו מפקידים המחאות והן חוזרות הוא הרגע הכי פחות נעים לעסק, למעשה במצב הזה יש תחושה כאילו נשמטת הקרקע מתחת לרגליו או אז כל מה שהוא צריך ברוב הפעמים זו חברת גביית שקים חוזרים. כאמור, חברה שיודעת לעשות זאת, יודעת לעמוד מול כל הגורמים ואפילו לאתר את החייבים ובסופו של דבר להשיב לכם העסקים את מה שנגזל מכם בשוגג או שלא בצדק.

מהן הסיבות לחזרתם של השקים?

יש כמה וכמה סיבות לחזרתם של שקים, זה יכול לקרות ברגע שמעבירים המחאה לצד שלישי כי על השק כתוב המונח למוטב בלבד אבל זה יכול להיות גם כאשר אין כיסוי מספיק כאמור א.כ.מ. גם במצב שהאדם שמסר את ההמחאה ביטל אותה זה ייקרה מצב של שקים חוזרים ואז יידרש מכם בדחיפות לסור אל נותני שירות בתחום גביית שקים חוזרים על מנת שיסייעו לכם להשיג את מה שמגיע לכם על פי חוק.

במצב בו החשבון שממנו יצא הש'ק נסגר וגם מצב של חשבון מוגבל הינם מצבים שחשוב לדבר עליהם כאשר השקים חוזרים וצריך את שירותיהם של גובים מקצועיים. כמו כן אפשר לדבר גם על מצבים טכניים בהם החתימה אינה טובה או תאריך אינו נכון עלולים להיות במצב של חזרת ש'קים.

מי מטפל בעניין של שקים חוזרים?

בלא מעט מקרים קשה מאוד לגבות את הכסף לבד וכך מוצאים את עצמם יותר ויותר אנשים מתנהלים מול חברת גביית שקים חוזרים שיודעת את משימתה, מיומנת דיה ויכולה להבטיח כי העלויות לא תגדלנה וכך גם לא עמלת השק' החוזר. בגדול אנשים שחוזרת להם ההמחאה או המחאות מרגישים לרוב חסרי אונים במצב הנ"ל ואין להם ברירה אלא לפנות לגורם מקצועי שיכול להשיב להם את כספם כלעומת שנלקח.

אז אם נקלעתם לבעיה ומישהו מסר לכם שק שחזר אתם לא באמת צריכים להתמודד עם זה לבד, כל מה שחשוב הוא לפנות במהירות האפשרית לגורמים מקצועיים בעלי ניסיון שיסייעו לכם להשיב את כספכם במהירות האפשרית ולשכוח את החוב שהיה.

 

Leave a Reply