להוסיף דק לבית שלכם זה דרך נפלאה להוסיף עוד מקום לבית וגם מגדיל את שווי הנכס שלכם. אבל לא כל הדקים הם שווים, ואופציות העיצוב הם אינסופיות. דק מעוגל זה אופציה נפלאה להרבה בתים ומגיע עם הרבה יתרונות משלו. בואו נראה מה היתרונות של דק מעוגל וכמה סיבות למה זה יכול להיות פתרון נפלא לשטח החיצוני של ביתכם.

 

עיצוב

הוספת דק יכול להיות תוספת דרמטית לכל המראה החיצוני של ביתכם. דק המעוצב היטב ייתן זרימה גם לבית וגם לגינה שלכם. עיצוב מדוקדק של הדק המתאים לסטייל של הבית שלכם ייתן זרימה קלה מהשטח הפנימי של הבית לשטח החיצוני. אם יש לכם בית בעיצוב מודרני דק מעוגל ייתן תחושה מודרנית לשטח החיצוני של הבית. כמו כן, אם יש לכם גינה טבעית וזורמת בתחושה, דק מעוגל ייתן את התחושה של הזרימה הטבעית גם לביתכם.

 

תחזוקה

עוד יתרון של דק מעוגל זה תחזוקה יותר קלה מאשר דק מרובעת או מלבנית. לכלוך ופסולת הם הבעיות העיקריות כשזה מגיע לתחזוקה של הדק. אם לא מנקים את הדק, לכלוך ופסולת מצטברים בפינות הדק והורסים את הדק לאחר זמן מה. עם דק מעוגל אפשר בקלות לטאטות לכלוך ופסולת (עלים, ענפים וכו') ולשמור על הדק במצב מצוין.

 

עושה רושם

דק מעוגל לא רק קל לתחזק ויפה להסתכל עליו, אבל גם עושה רושם על קונים פוטנציאלים. דק מעוגל זה לא כל כך נפוץ כמו דק מרובעת או מלבנית, כך שהם יותר בולטים ועושים רושם. אם אתה רוצה דק שיהיה נושא לשיחה במפגשים או שיתן לכם יתרון יחסי כאשר תרצו למכור, דק מעוגל יכול להיות לכם מושלם.

 

סתיו ותחילת חורף זה זמן מצוין להתחיל לתכנן ולבנות את דק החלומות שלכם. אם אתם שוקלים דק מעוגל ורוצים לשוחח על רעיונות העיצוב שלכם, התקשרו אלינו לרויאל פרוייקטים . אנחנו בוני דק בתל אביב , מרכז ונשמח להתחיל לבנות לכם את דק חלומותיכם.

 

Leave a Reply