לא משנה עד כמה דלת יכולה להיות עמידה, בסופו של דבר הזמן יגבה את מחירו ויהיה צורך להחליפה. כשאתה משקיע בדלתות באיכות גבוהה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם יחזיקו מעמד זמן רב יותר מאלו באיכות נחותה. בעת החלפת דלת ישנה, יתכן שאתה נוטה להפטר ממנה. עם זאת לפני שתעשו זאת, קחו רגע לשקול כיצד תוכלו לעשות שימוש חוזר בדלת הישנה כדי לשפר את הסביבה שלכם. להלן כמה רעיונות אופציונליים נהדרים לדלתות הישנות האלה.

מדף פינתי

פרוס את הדלת שלך באמצע (מלמעלה למטה) והדק אותם בפינה. הוסף חתיכות עץ בצורת משולש ליצירת מדפים. אתה יכול להוסיף כמה שאתה רוצה, אבל בדרך כלל, שלושה או ארבעה נראים הכי טוב. עכשיו אתה יכול להציג את הזיכרונות היקרים ביותר שלך לתצוגה. אם אתה משאיר את הדלת במצבה המקורי, אתה יכול ליצור נושא כפרי או מסורתי. אם חולצים את הדלת מטה ומציירים אותה מחדש או מכתימים אותה, תוכלו לצבוע מחדש את הדלת כך שתתאים לעיצוב שלכם. שקול להשתמש במדפים אלה כדי להציג אגרטלים, ספרים, או אפילו תבלינים ופריטים שימושיים אחרים במטבח.

שולחן קפה

ישנן דרכים רבות להשתמש בדלת להכנת שולחן. אתה יכול ליצור שולחן גדול אחד או כמה שולחנות צד קטנים יותר אם אתה מעדיף. כמו רעיון המדף, אתה יכול לבחור את הגימור והצבע הרצוי לך. אתה יכול ללטש את הדלת למטה, לצבוע אותה או להכתים אותה אם תרצה. אתה יכול לבחור להדק את השולחן לחתיכת עץ קטנה ומוצקה יותר, או שתוכל לחבר רגליים אם אתה מעדיף. יש אנשים שאוהבים להוסיף שולחן שני מתחת לאחסון מגזינים וחומרי קריאה אחרים. רעיון פופולרי נוסף כרוך בחיבור פיסת זכוכית עבה על גבי דלת ישנה כך שהיא מציעה את האפקט היפה ללא כל התחזוקה. זה נהדר במיוחד אם אתה רוצה להשתמש בדלת הכוללת כמה תוספות זכוכית. הזכוכית מעל הדלת תיצור משטח שטוח ועם זאת היא עדיין תהיה בעלת מראה יפה. אתה יכול אפילו להוסיף פריטי קישוט כמו תמונות מתחת לזכוכית אם אתה רוצה משהו סנטימנטלי ואישי.

ראש המיטה

ראש המיטה יכול להיות די יקר, אבל אתה לא צריך לשלם את המחיר הגבוה הזה אם יש לך דלת ישנה. יהיה עליכם לנקות או לצבוע מחדש ולגזום את הדלת לגודל המתאים. אתה יכול להוסיף חתיכת מסגרת הדלת לראש הדלת החדש שלך, כך שתוכל להציג פריטים שונים מעל המיטה שלך. ודא כי ראש המיטה מאובטח כראוי לקיר בכמה מקומות.

הוסף מראה

מראות נהדרות ליצירת חדר נראות מרווחות יותר והן גם פרקטיות במיוחד. דלת הזזה-מראה אתה פשוט צריך להחליט על גודל המראה שברצונך להוסיף ואז לקצץ את הדלת בהתאם. עדיף שהאזור בו מיושמת המראה יהיה שטוח לחלוטין. משטחים מעוותים יכולים ליצור השתקפויות מעוותות אז שים לב! זהו טריק שהם משתמשים באותם מבוכי מראות פופולריים ואטרקציות בקרנבל, וזה הדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה בודק את ההשתקפות שלך לפני שאתה יוצא מהבית.

דלת הזזה

אם יש לכם שני חדרים שברצונכם להפריד אך אין צורך בדלת שתספק את החותם המושלם, תוכלו להשתמש בדלתכם כדלת הזזה. אתה יכול אפילו להשתמש בשתי דלתות זהות לפתח גדול יותר. זהו טיפ טוב לפיצול חללים ולהגדרת אזורים כמו פינת האוכל והסלון שלכם. יהיה עליך לקצץ את הדלת לגודל ולהתקין את החומרה הדרושה כדי להמיר את הדלת לדלת הזזה.

מסגרת תמונה

זה נהדר במיוחד אם יש לכם דלת עם כמה לוחות זכוכית קטנים יותר שקופים. יש לנקות ולחדש או לצבוע את הדלת במידת הצורך. בחר את התמונות שלך והנח כל תמונה מאחורי כל אחד משטחי הזכוכית. הוסף חתיכת לוח גיבוי דקה (דיקט או משהו דומה) כדי להחזיק את התצלומים במקום ולהדק את מסגרת הצילום הגדולה החדשה שלך לקיר. אם לוחות הזכוכית בתוך הדלת נמצאים באמצע והתמונות שלך נעות סביב, אתה יכול להדק את הצילומים ללוח הגיבוי בעזרת דבק או משהו אחר. אם אתה מודאג מסימני שמן שמתפתחים בתמונות, פשוט תעשה למינציה. במתחם הדלת בוטיק, יש לנו מבחר רחב של דלתות פנים מודרניות ואיכותיות שרק מחכות להפוך את ביתכם! רק זכרו, הדלתות הישנות שלכם לא בהכרח צריכות למצוא את דרכן לאשפה – תוכלו לעשות בהן שימוש חוזר בכל כך הרבה דרכים שונות ונפלאות!

Leave a Reply