עובש בכל חלק בבית הוא נושא רציני. לא זו בלבד שהוא גורם נזק משמעותי לבריאותו של האדם, אלא שהוא גם מתפשט במרחב ומזהם אותו.

עובש בשטיחים הוא בעיה עצומה. קשה להתמודד איתו מכיוון שהוא גדל בחללים לחים ואם יש שטיחים בבתים שלכם, עליכם להיות זהירים במיוחד.

להלן כמה סימנים לכך שהשטיחים שלכם פיתחו עובש:

ריחות עבשים בתוך הבית

ריח מעופש בבית שלך הוא אף פעם לא חוויה נעימה. זה יכול לגרום להתפתחות של אלרגיות ובדרך כלל לא נעים לחיות באווירה זו. אם אתה מבחין במקרה בריח זה בשטיחים בביתך, זה יכול לנבוע כתוצאה מעובש.

הריח המעופש לא ייראה לך מייד מכיוון שהתרגלת אליו. המבקרים שלך עשויים להצביע על ריח מעופש, אם זה המצב; חפשו בשטיחים שלכם כתמים לחים. עובש יכול לצמוח גם מתחת לשטיחים; בקשו ממקצוען לבדוק את הבית שלכם כדי לאתר את המקור ולטפל כראוי בשטיחים שלכם בכדי להסיר אותו.

שכיחות גבוהה יותר של אלרגיות

ידוע כי נוכחות עובש משפיעה ישירות על מערכת הנשימה ומעוררת אלרגיות. אם בני משפחתכם מתלוננים על בעיות נשימה, אלרגיות או אפילו ברונכיטיס, יש סיכוי טוב שצמח עובש בבית. החלקיקים שלו מרחפים באוויר ומתחילים להשפיע על בריאות בני המשפחה.

 

שטיחים רטובים

כל שטיח שנותר לח יותר מיום חשוף לגידול עובש. אם אתם מבחינים בכתמים לחים בשטיחי הבית שלכם, מצאו את שורש הבעיה, יתכן וזה נוזל שנשפך שגרם ללחות או לחלחול. תקנו את הבעיה הבסיסית ואז טפלו בשטיחים כדי להסיר את כל סימני העובש. עליכם להיזהר במיוחד עם השטיחים במרתף הבית.

כתמי שטיח

באופן כללי, בבית אתם יודעים איך נוצר כל כתם בשטיחים. אם אתם מבחינים במקרה בכתמים המתפתחים על השטיח, בעיקר כתמים ירוקים, לבנים או שחורים, זה סימן לצמיחת עובש בשלב מתקדם. הצבע נגרם כתוצאה ממושבת עובש שמתרבה בשטיח.

תנו לטכנאים שלנו בקלין שופ עיר ימים ניקוי יבש בנתניה לטפל בבעיה שלכם

 

Leave a Reply