לוגיסטיקה היא לא צדדית בחיים המודרניים שלנו; היא הכל. קפה שנשפך על חולצה הנקייה, סוללת הטלפון שאוזלת בדיוק כשאתם צריכים אותו, או להיזכר באמצע פקק שהשארתם את הבית שלכם לא נעול – אלה לא סתם טרדות קטנות. יש להם השפעה רצינית על הדרך בה יומנו מתחיל ונגמר, ואולי אפילו על הדרך בה אנו תופסים את חיי היומיום שלנו.

"דאגות קטנות ומטופשות"
כמובן שניתן לטעון שמדובר בדאגות קטנות ומטופשות שרק לאנשים ברי מזל יש. אבל "הדאגות המטופשות" הללו למעשה משבשות באופן מתמיד את מצב הרוח שלנו, התקשורת שלנו עם אחרים לאורך היום ובסופו של דבר, הרוגע והמיקוד שלנו.

רק חישבו על ההבדל בין חיטוט בכל הבית כדי למצוא מטען אבוד אחד, או פשוט להניח את הסמארטפון על שולחן השינה החכם שלכם. או בין זחילה בשעות העומס בכבישים כדי לבצע קניות לאחר העבודה, לעומת הזמנה באינטרנט בלילה הקודם. או למצוא חניה דרך אפליקציה ולא למרוט את השיער אחרי 20 דקות של חיפוש. מצלצל מוכר…?

"רגעי אושר קטנים-גדולים"
החיפוש אחר פשטות ונוחות באמצעות טכנולוגיה הוא לב ליבו של כל מכשיר חכם שפותח במטרה להקל על המשימות היומיומיות שלנו. מכיוון שבסופו של יום, כשאנחנו לא עסוקים בדאגה מפקקים, מפתחות או קניות במכולת, אנחנו יכולים להאזין לסיפור של ילדינו בדרך לבית הספר, ליהנות מאותו שיר יפה ברדיו, או אפילו להסתכל על השקיעה אחרי יום עבודה ארוך.

טכנולוגיה חכמה עבור חיים פשוטים

מנעול דלת חכם של DOORE נועד לעשות בדיוק את זה. הפשטת הגישה שלנו לבתים ולמשרדים שלנו נועדה לשמור עליהם מאובטחים, גם כשאנחנו שוכחים לעשות זאת. המנעול החכם של DOORE מבטל את הגורם האנושי מאבטחת הבית ומסיר דאגה אחת ענקית.

להלן מספר דוגמאות לכך שהמנעול החכם של DOORE מקל על חייכם כל יום: אתם כבר לא צריכים לדאוג לנעול את הדלת כשאתם הולכים לישון או כשאתם בדרך לעבודה בזכות נעילה אוטומטית. ובואו נגיד שההורים שלכם מחליטים לקפוץ ולהפתיע את ילדיכם, לקחת אותם הביתה מבית הספר – הם יוכלו להיכנס בקלות מכיוון שיש להם את קוד הזיהוי. וכמובן, אף פעם לא טוב שהמנקה מגיעה כשיש ילדים בסביבה – אבל עם המנעול החכם של DOORE הם יכולות להיכנס בקלות גם כשאין אף אחד בבית.

כשאתם לא צריכים לחשוב על נעילת ופתיחת הדלת או מציאת המפתחות שלכם, אתם חופשיים ליהנות משאר חלקי היום שלכם ולהתמקד במה שחשוב באמת – האנשים הסובבים אתכם, העבודה, התחביבים והסביבה שלכם. ומי יודע, זה עשוי אפילו להעלות חיוך על הפנים שלכם.

Leave a Reply