כשמדובר בבית שלכם, אתם רוצים בו רק את הדברים הטובים ביותר. צריך שהכל יהיה עמיד, נקי ובעיקר אופנתי.

שיש גרניט הם הצעד הראשון לעשות במטבח או בחדר האמבטיה עבור מראה מלוטש שיישאר לאורך זמן.

מה זה גרניט בדיוק, אתם שואלים? גרניט הוא שילוב סלעים של קוורץ, נציץ, ופצלת השדה, והוא אחד מאבני הבניין הקשים ביותר שניתן למצוא. זהו סלע קשה, גרגירי, גבישי, אשר מהווה משטח מצוין מסיבות רבות.

שומר על הערך

שיש גרניט מוסיפים ערך לביתכם; ערך שמחזיק לאורך זמן. שלא כמו שדרוגים אחרים, ערך של שיש גרניט לעולם לא יפחת. המשמעות היא שברגע שתשדרגו לגרניט, הבית שלכם יכול רק להשתפר.

חסרון: למרות שגרניט מוסיף ערך אינסופי לביתכם, זה יכול להיות יקר בהוצאה הראשונית. למעשה, העבודה בלבד יכולה להיות יקרה פי שלוש יותר מהחומרים. מכיוון שגרניט כבד, הוא דורש עבודה, וזה יכול להיות יקר.

מראה ייחודי

החלק הטוב ביותר בשיש גרניט הוא שהם יחידים מסוגם. קיימים מעל 20 גוונים שונים והמינרלים יראו אחרת בכל פיסה. בסך הכל, לגרניט יש מראה טבעי, כמעט מאיר, ושלכם לעולם לא ייראה בדיוק כמו של השכנים. לבסוף, גרניט הוא טבעי וישר לחלוטין, כך שלא צריך לדאוג ליישר אותו, או לגבי שישים עקומים.

חסרון: אם נמאס לכם מהגרניט היפה והמיוחד שלכם – הצבע, המראה, כל דבר, אתם תקועים עם זה. ברגע שמדביקים אותו על ארונות, זה יכול להיות קשה במיוחד להסרה.

קל לניקוי

גרניט הוא חומר טבעי וידידותי לסביבה. בניגוד לחומרים אחרים שבהם תוכלו להשתמש עבור משטח העבודה, גרניט אינו נקבובי. זה הופך אותו לסניטרי ולא חשוף לזיהום חיידקי או לכלוך. בנוסף, משטח השיש מגרניט שלכם יתחילו את דרכם מצוחצחים מכיוון שהם קלים לניקוי. פשוט השתמשו בחומר ניקוי עדין ומים חמים.

חסרון: כדי לשמור עליו היגייני, יש לאטום גרניט אחת לשנה.

עמידות

גרניט עמיד ביותר. מכיוון שהוא עצמו נוצר על ידי חום ולחץ, הוא למעשה יכול לעמוד בחום של מחבת מבלי להישרף או להצטלק. גרניט לא יימוג או יישחק בקלות. גם כמעט בלתי אפשרי לשרוט אותו. להפך, זה יכול לעמעם את להבי הסכינים שלכם.

חסרון: למרות שקשה מאוד לעשות זאת, אם אתם מכים בגרניט חזק מדי והוא אכן נסדק, אתם לא יכולים לתקן או להחליף אותו בקלות.

אם אתם שוקלים לקנות שיש מגרניט לביתכם, זו בחירה מצוינת. הם מחזיקים הרבה זמן, אינם דורשים שמירה רבה ומוסיפים ערך לכל החיים לביתכם.

החלק החשוב הוא להיות בטוח שאתם שוכרים את אנשי המקצוע הנכונים כדי לבצע את העבודה. גרניט כבד ולא משאיר מקום לטעויות. יתכן ויהיה צורך בתמיכה נוספת ובזיזים חזקים, כך שתרצו להיות בטוחים שזה ייעשה נכון בפעם הראשונה.

גרניט הוא בחירה יוצאת מן הכלל לביתכם, אך כמו כל עבודה שעושים, שווה לעשות אותה היטב, אז צרו קשר עם מתקין שיש שיש מקצועי היום.

אם אתם מחפשים שיש שולחן חדשים, הגרניט והשיש הטובים ביותר זה המקום המושלם להתחיל בו. מה שהופך את הבתים למישיגן ליפים במשך למעלה מחמישים שנה זה שאנו, עסקי גרניט ושיש, מתחייבים להפוך את חלומות המטבח והחדר האמבטיה שלכם למציאות.

שיפוץ המטבח שלכם או חדרי האמבטיה יכול להיות מהמם וכמומחים בשיפוצים, אנחנו כאן כדי לעזור. מגרניט, שיש, קוורץ ו חרסינה – אנו נכסה אתכם, והמעצבים שלנו יעזרו לכם לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבור  הבית שלכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת התייעצות  חינם לגבי פרויקט השיפוץ שלכם!

 

Leave a Reply