מצלמות אבטחה במעגל סגור היא חלק מתבקש מכל מערכת אבטחה ביתית, הנחוצה לצורך לכידת פולשים רבים ואירועים חריגים, ובכך מבטיחה ביטחון טוב יותר לבית. לפיכך, פוליטיקאים וידוענים צריכים להתקין מצלמות במעגל סגור בנקודות העיקריות הנבחרות של בתיהם, כולל אזור הכניסה. עם זאת, יש צורך לבחור רק בשירותי התקנת מצלמות במעגל סגור מוכרים ומוצלחים כדי להבטיח את האבטחה ההדוקה של בני המשפחה וחפצי הערך השמורים בבית.

מצלמות במעגל סגור

צעדים יעילים שיש לנקוט בעת שכירת שירותי התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור

  • בידקו את עלות ההתקנה בשוק- ראשית, על בעל הבית לבדוק את המחירים של מצלמות האבטחה במעגל סגור השונות הקיימות בשוק, תוך התחשבות באיכויות ובטווח הצפייה שלהן. יש לאמת את עלויות ההתקנה של מצלמות האבטחה במעגל סגור וציוד אבטחה אחר, מחירים שעשויים להיות שונים מחברה לחברה. עלות ההתקנה של מערכת האבטחה תלויה גם באזור שמצריך את האבטחה – האם צריך ניטור חיצוני ומיקום החיבור של חוטי החשמל.
  • החליטו על דרישות האבטחה הנצרכות- בעל הבית צריך להחליט איזה סוג אבטחה צריך עבור הגנת הבית. האיכות של מצלמות אבטחה במעגל סגור והסדרי אבטחה אחרים תלויים בדרישות הספציפיות שצוינו על ידי בעל הבית, מה שקובע את העלויות של שירותי האבטחה הכוללים.
  • בדיקת המוניטין של נותני השירות- עדיף לבקש המלצות ממשפחה וחברים לגבי שירותי התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור. ניתן גם לבדוק גם באתרי האינטרנט של ספקי שירותי האבטחה העיקריים, כדי לברר עוד על המוניטין שלהם ועל יכולתם והצלחתם בהתקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור בבתים של לקוחותיהם הנוכחיים. עדיף להעסיק רק חברות אשר מדורגות גבוהה, מה שמוכיח את יכולתם האמיתית בשוק.
  • קבלו הצעות מחיר מחברות שירות – עדיף לפנות למספר חברות שירותי אבטחה הפועלות באזור ולבקש הצעות מחיר כתובות מכולן. בעלי הבתים צריכים לציין את דרישות האבטחה שלהם על מנת לקבלת הצעות מחיר מדויקות יותר. המומחים של חברות אלו עשויים לבקר במקום הלקוח לבדיקה, לפני שיתנו הצעת מחיר מדויקת עבור השירות.

התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור

  • בדיקת ציוד האבטחה – אמנם כולם מעוניינים בשירותים זולים, אך חשוב לוודא שהחברה מספקת שירותים איכותיים ללקוחותיה. מצלמות האבטחה במעגל סגור צריכות להיות מסוגלות לנוע ב-360 מעלות לטובת צילום כל הזוויות וכדי להבטיח אבטחה מלאה של הבית. המצלמה צריכה להיות מסוגלת לעבוד 24 שעות ביממה.
  • השיגו גישה למסך אבטחה במעגל סגור- עדיף שלבעלי הבתים יהיה גישה לתמונות והווידאו שצולמו על ידי מצלמות אבטחה במעגל סגור מכל מקום דרך חיבור אינטרנט. במקרה כזה, תהיה להם גם שליטה על תנועת זוויות המצלמות הללו בהתאם לדרישות הצילום.
  • פחות טרדות תחזוקה- למצלמות אבטחה במעגל סגור איכותיות אלה יש צורך בדרישות תחזוקה נמוכות ביותר, מכיוון שלא תמיד לבעלים של הבניין יש זמן לטפל במצלמות אלה, בעיקר במקרה של מפעלי מסחר גדולים.
  • גישה מקצועית – אנשי המקצוע שמספקים שירותי התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור צריכים להיות מדויקים בביצוע משימותיהם. צוותי שירות הלקוחות שלהם צריכים להיות מהירים מספיק כדי לענות על כל שאלות הלקוחות לגבי שירותי התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור. לכל מוצרי האבטחה והשירותים צריכה להיות תקופת אחריות לאחר ההתקנה.

 

 

מעקב מתמיד באמצעות מצלמות אבטחה במעגל סגור הופך את המבנים למאובטחים בהתאם לדרישות הבעלים, בעיקר בבניינים של בתי עסק.

 

Leave a Reply