כאשר העונה משתנה מחורף חשוך לאביב בהיר, הגיע הזמן לדבר על איך לעזור לסביבה ואיך להיות ידידותיים יותר לסביבה עם המרצדס-בנץ שלך.

 

אתה יכול לעזור בהגנה על הסביבה באמצעות רשימה קצרה זו של דרכים קלות להפוך את מרצדס-בנץ שלך ידידותיים יותר לסביבה.

 

שומר על לוח הזמנים הרגיל של מרצדס-בנץ – זה יעזור לרכב שלך לפעול בצורה חלקה, לייצר פחות פליטות מזיקות ואף להגדיל את יעילות הדלק.

 

השלך כראוי נוזלים, שמן מנוע וסוללות כדי לשמור על הסביבה נקייה ובטיחותית.

 

אפשר לשלוח צמיגים למיחזור – ניתן לתקן או למחזר צמיגים לייצור מוצרים אחרים.

 

צריך לנסוע לאט יותר – שמור את מגבלות המהירות, נסה גם לא להתחיל ולא להאט בחדות כדי להפחית את הפליטות, בנוסף, כל זה חוסך לך כסף על ידי צמצום צריכת הדלק.

 

אל תשפוך יותר מדי בנזין – הוא רעיל, ואם אתה שופך יותר מדי דלק למיכל, אדים מזיקים עלולים להשתחרר, לא לדבר על כך שבנזין שנשפך עלול לדלוף למים התת-קרקעיים.

 

נקה את תא המטען/הוצא את העומס מהרכב – משקל נוסף יכול להוביל להפעלת מנוע אינטנסיבית יותר, גם צריכת הדלק תהיה פחות כאשר הרכב נושא פחות משקל.

 

אתה צריך לשטוף את המכונית במרכזים שטיפה מתמחים – אם אתה שוטף את המכונית שלך ביד, שמן מנוע, בנזין וחומרים אחרים נכנסים ישירות לנקזים הזורמים לנהרות, נחלים ואל הים. בנוסף, אתה משתמש בהרבה יותר מים ממה שצריך. מרכזים שטיפה מתמחים חייבים לנקז את מי הפסולת לביוב, שם מטפלים במים לפני שהם מוזרמים לגופי מים טבעיים. גם הם משתמשים בחרירי לחץ גבוה לצריכת מים מינימלית.

 

השתמש במיזוג אוויר פחות יותר – אתה יכול לפתוח את החלונות במכונית או לחנות בצל, כדי לעזור לרכב להתקרר מבלי להשתמש במזגן בעוצמתו המלאה.

 

אתה יכול לרכוב על אופניים, ללכת או להשתמש ברכב בשתוף עם אנשים אחרים!

או לקנות מכונית במנוע היברידי או חשמלי.

Leave a Reply