שולחן אוכל הוא מיזם יקר. עליו להיות יציב, עמיד, בעל צורה וגודל טובים.

במקרה שעדיין אינכם בטוחים מה הופך שולחן אוכל ליוצא דופן, מהם הדגשים שעליכם לחפש וכיצד ניתן לעשות זאת, להלן כמה המלצות שיש לקחת בחשבון.

מבין הרהיטים הבסיסיים המשמעותיים לבית, במקרה של מעבר לבית אחר או שיפוץ מחדש של אחד הנוכחי, שולחן אוכל הוא כזה שיוצר גאווה במקום בו הוא נמצא. אפשר להסתדר בלי ספה וריהוט קטן יותר, אבל שולחן אוכל מפגיש את כל המשפחה ולעיתים קרובות הוא המקום המרכזי בו כל כולם נפגשים.

שולחן אוכל יציב

שולחנות לא נרכשים כדי להימכר לאחר שנה. לעתים קרובות זוהי השקעה יקרה, אם אתם זקוקים לשולחן אוכל שיחזיק לאורך שנים ארוכות, בלגן, כתמים וכדומה, בחרו משהו שיוצר בעזרת עץ קשה – אגוז, מייפל, טיק או אלון.

עץ בנוי ומורכב, למשל, Ply ו- MDF הוא חזק ועמיד אך לא מחזיק זמן רב. יתר על כן, אם אתם מבולבל לגבי החומרים, נסו  שולחן אוכל להשכרה. על ידי השכרה, תוכלו לנסות סגנונות, חומרים שונים וכו '. ברגע שתדעו איזה שולחן אוכל הכי מתאים בחדר האוכל שלכם, תוכלו ללכת על זה.

נסו שחור בשביל סטייל

כהה מעודן, עשיר ואידיאלי לשולחנות שמסתמכים עליהם לחפות על בלאי, שברים ושריטות. שולחנות מעץ לבוד מציגים שריטות, אך השלמת מט עדיין נראית מדהימה. הצללה זו מתאימה בנוסף לכל אזור טרקלין עם פריסה סגנונית.

שולחן זכוכית

הזכוכית היא בת ימינו, מוזנחת ועובדת באופן קבוע עם כל מערך סגנוני – סגנון עכשווי או עולם ישן. מכיוון שהוא אינטליגנטי, הוא מאיר את החלל וגם הוא קשה יותר. הזכוכית המחוסמת יכולה אפילו לדחות חום, שריטות וחבטות. הם נגישים גם בסוגים רבים, בגוונים, משטחים ועטיפות. כל הכיסאות הולכים עם שולחנות זכוכית, כולל עץ וכרום.

סגנונות ייחודיים

שולחנות אליפסה, קשת ואליפטית נקנים מחנויות קמעונאיות בקצב מהיר. שולחנות בסגנון ייחודי אלה משתלבים בחדרים ארוכים יותר אך צורכים פחות מקום. כמו כן, הם מושיבים יותר אנשים, אם כי לא ניתן לשים לב לכך מייד.

בשיש

שיש יכול להיות מיזם יקר ובכל זאת מוצדק, למרות כל הצרות. שולחנות שיש איכותיים הם מקסימים, חסרי גיל, ומעלים את המראה של החלל כולו. חסרונות השיש הם המאסיביות שלו, והיכולת שלו להתלכלך ולהישבר בקלות.

יש לחשוב על תמיכה מיוחדת בשביל שולחן השיש. שולחן קטן ועגול מאובטח עם מפות שולחן או מפיות יכול להרחיק חלק משמעותי מהפגיעה בשיש.

עץ מיובש

עץ פרובינציאלי, בלוי, שרוט ועומד בתבואה הגסה שלו נראה מענג לחלל האוכל. מרבית הפגמים הופכים לתוכניות מובנות, ולעולם אין צורך להילחץ בגלל נזק או כתמים מכיוון שניתן לנקות עץ קשה בעזרת גימור פעמיים בשנה.

שיהיה ניתן להזיז בקלות

חיוני לחשוב בעקביות באיזו תדירות יועבר השולחן לפני שתחליט מה לקנות. שולחנות מרובעים, מרובעים / מלבניים עשויים להיות מסורבלים, קשים לתזוזה בהם ויהיו עומס בעת פיתוח הבתים.

כמומלץ לעיל, יש לקחת בחשבון שולחנות עגולים, בכל חומר, אפילו אחד מודרני. פלסטיק הוא האלטרנטיבה האידיאלית, הנגישה כיום ברעיונות וכיסויים נפלאים.

שולחן אוכל מודולרי

כלל לא כמו עץ ומתכת, עץ לחוץ הוא קל יותר, חזק, וניתן למלא אותו ולאסוף אותו בכל נקודה ובכל מקום שנדרש. שולחן כזה הוא יציב, נייד יעיל.

עיצובים רבים של שולחנות עץ מבודד עושים את דרכם כיום לשוק. הם פשוטים יותר לשימוש בדירות מושכרות או לשרידים קצרים.

צורת שולחן האוכל

הצורה זקוקה למחשבה משמעותית שכן אזורי טרקלין, במיוחד בתים ובתים קטנים, מעוצבים לעתים קרובות באופן מוזר. שולחנות עגולים משתלבים מעולה ונראים נהדר בחדרים קטנים וחדרי אוכל מרובעים.

הם מציעים מקומות ישיבה הניתנים להתאמה, ניתנים למיזוג ותיאום עם כל המושבים ומתאימים לאנשים רבים. שולחנות מלבניים מעניקים מקומות ישיבה מוגבלים כתוצאה ממצב הרגליים הלא נוח.

צבעים בהירים נראים טוב

צבעים בהירים גוונים נהדרים מוסיפים פיזור הצללה לחלל האוכל, ובכל זאת הדפוס הנוכחי עשוי להתברר כאחד שיצא מהסטייל ביום למחרת.

אף על פי שזה עשוי לפתות אתכם לבדוק אותו, חשוב לדבוק בגוונים חיוניים בשולחן האוכל – לבן, צהוב, כחול – לאור עמידותם ויכולתם להתכנס עם שארית סגנון החדר.

אדום הוא מיינסטרים בסגנון האסייתי האופנתי והמענג, אך יש להקיף אותו בגוונים עדינים יותר כדי להתחמק מערבוב צבעים.

נסו עיצובי רטרו

ריהוט רטרו הם חלקי מזכרת המועברים בדרך כלל מדור למשנהו. אם יש לכם אותם במשפחה או שאתם צריך להשיג אותם משוק או מכירה פומבית, הם יכולים להיות הבחירה הטובה ביותר. איכות וסגנון מתקופה אחרת יהיו בעקביות באופנה וניתן לאהוב אותם די הרבה זמן.

לא משנה מה תהיה בחירתכם בטבלה, בחרו בחוכמה מכיוון שהשולחן יהיה האספן של הזיכרונות המאושרים!

Leave a Reply