חדרי אמבטיה ביתיים עברו מרהיט לא הכרחי למוקד מרכזי בעיצוב וקנייה. בזכות תכניות טלוויזיה פופולריות לשיפור הבית, מדיה חברתית והמספר ההולך וגדל של אפליקציות מקוונות לשיתוף תמונות, אנו רואים חדרי אמבטיה מורכבים יותר ויותר.

אלמנט מפתח בחדרי אמבטיה מודרניים רבים הוא הכיור. האם יהיה לכם כיור כפול? אולי כיור צף? האם להתקין משטח שיש וארונות? איך להפוך את התחנה הראשונה שלך בבוקר והאחרונה בלילה לחדר שתאהבו כמו כל שאר?

בחירת הגרניט המתאים לאורח החיים שלכם

בנוסף להיותו יפה, עמיד בפני שריטות ועמידות כמעט מוחלט בפני חום ולחות, לכל לוח גרניט מראה ייחודי משלו. אפילו לוחות בעלי אותו צבע וסגנון כללי הם בעלי דפוס ייחודי שרק חדר האמבטיה שלכם יכלול. אלמנטים אלה חשובים מכיוון שלא רק הסגנון חשוב להנאה היומיומית וערך הבית, עמידותם ואיכות האבן חשובים לשקט הנפשי היומיומי שלכם.

חדר האמבטיה המשפחתי יסבול לחות גבוהה ממקלחות, שפיכות ובלגן של ילדים וכל מה שתוכלו לדמיין.גרניט חזק דיו בכדי לשרוד את הכאוס בשירותים ובנוסף הוא גם מתנקה טוב בסוף היום.

עיבדו עם מומחים כדי לקבל את המראה הנכון עבור חדר האמבטיה שלכם על ידי שימוש בגרניט או שיש לחדרי אמבטיה

אם אתם עושה את הצעד למציאת  כיור שירותים מגרניט, אתם כנראה מנסים ליצור את הסביבה המושלמת לחדר האמבטיה. אבל, אתם כנראה גם לא מעצבי פנים. יתכן שיש לכם מושג טוב איך אתם רוצים שהשירותים החדשים שלכם יראו, או שיש לכם רעיון מעורפל. כך או כך, כנראה שתזדקקו לעזרה, ולנו בשיש ליאן יאיר יש את המומחיות לספק אותה.

Leave a Reply