האכלת כלבכם במזון כלבים מלא ומאוזן הוא אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות לבריאותו. אז איך בוחרים מזון בריא לכלבים? האמת היא שאין גבר כזה "מזון הכי בריא לכלבים" מכיוון שלכלבים שונים יש צרכים תזונתיים שונים. במקום זאת, ישנם מספר גורמים מרכזיים שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים מזון בריא לכלבכם.

חפש מזון שיוצר עבור גילו של הכלב שלכם

לכלבים יש צרכים תזונתיים שונים בנקודות שונות בחייהם, ולכן האכלת כלבכם במזון בריא שהוכן במיוחד עבור שלב זה בחייו היא דרך טובה להבטיח שהוא מקבל את כל אבות המזון הדרושים לו. אם אתם מחפשים אוכל בריא לגורים, בחרו אחד עם חלבון איכותי שיעזור לתמוך בשרירים הגדלים וב- DHA, חומר מזין חשוב שנמצא בחלב אם. וככל שכלבכם מזדקן, כדאי לכם לעבור לנוסחה מבוגרת יותר, או לשקול ליצור אוכל לכלבים קשישים בהתאמה אישית. זה יכול לעזור לו לשמור על משקל בריא תוך תמיכה ברמת הפעילות שלו.

שיקלו מזון בריא שיוצר עבור גודל הכלב שלכם

יש כלבים שמסתדרים טוב יותר עם דיאטה שגובשה במיוחד עבור הגודל שלהם. כלבים מגזעים גדולים או ענקיים עשויים להפיק תועלת ממזון כלבים המיוצר עם גלוקוזאמין, התומך במפרקים בריאים, וכלבים מגזעים קטנים או מסוג טוי עשויים ליהנות יותר עם אוכל קטן.

חישבו על רמת הפעילות של הכלב שלכם

כלב שעובד או מתחרה הולך לשרוף יותר קלוריות מאשר כלב שהתעמלות היחידה שלו היא הליכה פה ושם. אם הכלב שלכם הוא אתלט, הוא עשוי להפיק תועלת ממזון כלבים צפוף עם חומרים מזינים המיועד לכלבים אתלטיים. מצד שני, אם הכלב שלכם לא עושה הרבה פעילות גופנית, כדאי לכם לשקול אוכל לכלבים לניהול משקל כדי לשמור על מצב גופו האידיאלי.

שימו לב לצרכים התזונתיים הספציפיים של הכלב שלכם

האם לכלב שלכם יש העדפת מזון או מצב כמו עור רגיש? כדאי לכם לשקול מזון שיוצר לצרכיו התזונתיים הספציפיים. תזונה ממוקדת יכולה לסייע בתמיכה במצבו של הכלב שלכם.

Amatata48

Leave a Reply