רק 11 אחוזים מתוך כל המכורים לסמים ואלכוהול מקבלים עזרה במתקן מיוחד, כך מדווח מינהל שירותי השימוש בסמים ובריאות הנפש. אתם או אהוביכם יכולים להיות מאותם אנשים כאשר אתם בוחרים במכון גמילה יוקרתי. כאן תמצאו חברה מהשורה הראשונה שמקיפה אתכם עם כל התמיכה הדרושה לכם למסע התאוששות מוצלח.

תרפיה

התרפיה ממלאת תפקיד גדול בהצלחת תהליך ההחלמה שלכם, לכן עירכו מחקר קפדני לגבי הטיפולים המוצעים ע"י המכון. אתם בהחלט רוצים טיפול פרטני עם איש מקצוע בעל רישיון, מאומן לטיפול בהתמכרות הספציפית שלכם, זמין כאשר אתם זקוקים לו/לה ושיהיו מחויבים לפרטיותכם. חוויות ההחלמה המוצלחות ביותר כוללות גם מגוון טיפולים כגון:

  • קוגניטיבי
  • רגשי
  • התנהגותי
  • אבחון כפול או טיפולים המתרחש במקביל
  • רכיבה טיפולית, הרפתקאות או תרפיה בעזרת חיות מחמד
  • קבוצתי
  • משפחתי

יתכן שתרצו לחקור את זמינותם של ניהול כעסים, שיעורי התזונה, שליטה במתח, ייעוץ רוחני ומשאבים טיפוליים אחרים אם הם חשובים לכם ולהחלמתכם.

עלות

אמנם אי אפשר לשים מחיר על התאוששות מהתמכרות, אך אתם רוצים להתמקד בבריאותכם במקום לחשוב כל הזמן לגבי כיצד לשלם עבור הגמילה. שוחחו עם מכונות גמילה פוטנציאליים ברשימה שלכם לגבי המחיר שלהם ובקשו תיאור מפורט של החיובים. ואז ראה אילו מהעלויות של מכון הגמילה הביטוח יכסה. חברות ביטוח מסוימות משלמות קצבה ליום, מכסות טיפול כמו ניקוי רעלים ותרופות אך לא עיסויים או משלמות עבור טיפול מסורתי אך לא אלטרנטיבי.

מיקום

ההתאוששות שלכם עשויה להתרחש בכל מקום, אך סביר יותר שתישארו ממוקדים כשאתם מוקפים בסביבה שלווה במקום שנמצא הרחק מחיי היומיום ומהדברים הממכרים. לכן עליכם לשקול היטב את מיקומו של מכון הגמילה.

תוספות

בבחירת מרכז גמילה, השוו בין השירותים. לאחר מכן בחרו בסביבה היוקרתית המספקת לכם את הסביבה השלווה לה אתם זקוקים להצלחה. תוספות אפשריות כוללות אוכל משובח, מכון כושר, שיעורי התעמלות, גישה 24/7 למתקן ניקוי רעלים, טיפולי ספא, פעילויות יוקרתיות כמו גולף ושירות קונסיירז'.

הבחירה בשיקום הנכון משחקת תפקיד גדול בהצלחת ההחלמה שלכם. בעת השוואת מכונים פוטנציאליים, השתמשו ברשימה זו. אתם יכולים גם להתקשר אלינו לעזרה במציאת מרכז גמילה מפואר שמתאים לצרכים שלכם.

 

 

Leave a Reply