בין אם ברצונכם לצבוע גדר גינה ישנה או חדשה, בחירת הצבע הנכון או צבע נגד כתמים יכולה לעשות את ההבדל למראה הכללי של הנכס שלכם . התייעץ עם מומחים לכלי בית כדי לגלות איזה סוג צבע אתה זקוק לגדר שלך, ואז תתמקד במציאת הגוון הנכון של הצבע כדי להשיג את האפקט הרצוי.

1

קבעו את סגנון הבית שלכם, וקחו בחשבון את צבע הבית בעת בחירת הצבע לגדר שלכם. קוטג' או קולוניאל מסורתי עשויים להיראות בצורה הטובה ביותר מוקפים בגדר צבועה בלבן נקי, ואילו בית כפרי בסגנון חווה עשוי להראות טוב בגדר עץ אלון. בתים לבנים כהים יותר, ים תיכוניים או מפוארים בסגנון אחוזה נראים לעתים קרובות יותר אטרקטיביים כאשר הם מוקפים בגימור שחור מט, כמו גדר ברזל יצוק.

2

עיין במדיניות והתקנות של התאחדות השכונה שלך או של בעלי בתים לגבי סוגים וצבעים של גידור המותרים באזור שלך. לקבוצות כאלה יש לעיתים קרובות מדיניות המגבילה את הצבעים שבעלי הבית יכולים להשתמש בהם, בדרך כלל מדגישה צבעים מסורתיים כמו כתמי עץ בצבע לבן, חום או צבע טבעי. אחרים עשויים לדרוש צבעים וחומרים ספציפיים לגידור כדי לשמור על מראה הומוגני ברחבי הקהילה.

3

דבר עם שכניך אם הגדר שאתה מתכנן לצבוע היא גדר משותפת. אם רק צדי הגדר שלך ייצבעו, וודא שלא תצבע בטעות את הצד של השכן.

4

בחר צבע שלא רק שמשלים את הבית שלך ועומד בסטנדרטים השכונתיים אלא משתלב עם הסביבה. גדר שצבועה בצבע ראשוני בהיר עשויה להיות בסדר למעון יום, אך זו תהיה נקודת מבט על גוש בו בכל שאר הבתים יש גדרות לוח מוכתמות חום. בחצר עם עלווה נרחבת ונוף טבעי, צבע ניטרלי, ירוק כהה או כתם אלון בינוני על גידור עוזר לו להשתלב בסביבה ואילו צבע בהיר מעניק ניגודיות חדה לצמחים פורחים ושיחים.

 

טיפ

אם אתה מתכנן למכור את הבית שלך בעתיד הקרוב, בחר צבע וגימור שלא יאכזב את רוב הקונים הפוטנציאליים. צבע ניטרלי או מסורתי שמתאים לשכונה הוא ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר שלך, אך בדוק עם סוכן הנדל"ן שלך אם אינך בטוח באיזה צבע לבחור.

Leave a Reply