התקשרו אלינו +49 1234 5678 9

תמיכה

לחפש דירה להשכרה, זה לא פשוט. האמנם?

דירות להשכרה ברמת השרון

לחפש דירה להשכרה, זה לא פשוט. האמנם?

כל מי שאי פעם ניסה לחפש דירה, כמעט בכל עיר, גילה שזאת התעסקות רצינית שמצריכה המון זמן ואנרגיות.

אני אספר לכם את הסיפור שלי, אני כבר בגיל 19 התחלתי לגור בדירות שכורות. רציתי לגור במרכז, למדתי במרכז והמגורים הראשוניים שלי היו בתל אביב. לא קל לגור בתל אביב, לא כלכלית ולא מבחינת רמת הרעש והאנרגיות בעיר, בעיקר למישהי שמגיעה מישוב קטן ושקט.

 

אחרי מספר שנים, בחרנו לעבור לרמת גן אני ובן זוגי. גם בגלל עלות המחיה הלא הגיונית שעלתה לנו כ 50% מההכנסות שלנו וגם כי רצינו כבר בית גדול יותר, מרווח יותר, שיקבל את פנינו בצורה נעימה כשאנו חוזרים מיום עבודה ארוך ומעייף.

 

תהליך חיפוש הדירה היה לא פשוט. לקחנו את זה כפרויקט והחלטנו שתוך חודש אנחנו מוצאים דירה מושלמת לנו. לא אתגר קל. הלכנו בכל יום לראות מספר דירות, קבענו עם אנשים שנעלמו לנו וכמובן, שהגענו לדירות שנראו מדהים בפירוט ובתמונות והופתענו לגלות, שהמציאות רחוקה מכל תיאור.

 

כשהחלטנו שאנחנו רוצים לעבור לגור באזור השרון, להשתדרג באיכות החיים ולהתקרב לחברים הרבים שיש לנו באזור, היה לנו ברור שהבחירה שלנו היא לחפש דירות להשכרה ברמת השרון . עיר שקטה אך מרכזית, תחושה של “כפר” במרכז והשקט הזה, שכל כך חשוב לנו. את כל אלה ועוד, נוכל למצוא ברמת השרון. מה גם שחברים רבים שלנו עברו לעיר, אז גם מבחינת קירבה לאנשים, זה ענה לנו באופן מושלם על הצורך.

 

החלטה שניה וחכמה שעשינו היא הפעם להיעזר בסוכנות נדל”ן. החלטנו שזה שווה את ההשקעה ואת הזמן שזה יחסוך לנו. וצדקנו ובגדול!

השירות שקיבלנו, הערך האמיתי של חיפוש דירה בשלווה וכשאנחנו יודעים שהסוכן שלנו עושה את כל העבודה בשבילנו ואנחנו רק צריכים להגיע לראות דירות רלוונטיות שהוא כבר סינן עבורנו, עשתה את החווייה שונה לגמרי מכל חיפוש דרה שעשינו וחווינו בעבר.  אין לנו ספק שגם בדירה הבאה, אנחנו ניעזר בסוכנות שיין נדל”ן לטובת מציאת הבית הבא שלנו, זה שווה את זה ואחרי שהתרגלנו לנוחות הזאת, כבר לא נחזור לחפש לבד ולעבוד בלחפש דירה. מעדיפים שיעבדו בשבילנו.