כדי להצליח במשחק הגרלת צ'אנס, חשוב להכיר כמהה עובדות. המשחק מבוסס על ניחוש נכון של סדרת שמונה קלפים, במשחקים שמתקיימים שבע פעמים ביום, בימי ראשון עד חמישי, ועוד שלוש פעמים בסופי השבוע: שלוש פעמים בימי שישי וערבי חג, ופעמיים במוצאי שבת.

הצ'אנס נערך עם משחק של חפיסה של 32 קלפים, שמחולקים לסדרה של ארבעה קלפים: לב, עלה, תלתן ויהלום. כל סדרה מורכבת משמונה קלפים במספרים 7, 8, 9, ו-10, של קלפי מלכה, נסיך, אס ומלך.

מאפייני הגרלת צ'אנס

כל הגרלת צ'אנס מעלה בגורל קלף אחד מכל סדרה, ובסך הכול ארבעה קלפים, והמשתתפים נדרשים לנחש נכון את הקלפים שעלו בגורל. סכום הזכייה במשחק יכול להיות גבוהה מאוד, וכך גם הסיכויים להצלחה, עם פרסים שמתחילים מעשרות שקלים ויכולים להגיע עד עשרות אלפי שקלים.

להבדיל מהגרלת הלוטו, שם הפרס הגדול נקבע בהתאם לכמות הזכיות בהגרלות הקודמות, במשחק צ'אנס אין פרס גדול, מכיוון שכל הגרלה מגיעה עם סיכויי זכיה של עד פי 2,000 מעלות הטופס. כלומר, משתתפים שממלאים טופס של ארבעה קלפים בסכום של עשרה שקלים, יכולים לזכות בפרס של 20,000 שקלים.

אפשרויות זכייה עצומות

הסיכויים לזכות בפרס הראשון של הגרלת צ'אנס הם 1:4,096, והסיכויים לזכות בפרס במשחק של רב צ'אנס הם 1:2.4. אנשים רבים אינם יודעים שהמשחקים מתרחשים שבע פעמים ביום, אחת לשעתיים בין עשר בבוקר לעשר בלילה, וכמות הטפסים שנשלחים כל יום יותר גבוהה באופן משמעותי מטפסי הלוטו שנשלחים.

הסיכויים לזכות במשחקי צ'אנס גבוהים, ובמשחק "צ'אנס 1", שהכללים שלו הם בחירת קלף אחד מתוך כל אחת מהסדרות של הקלפים, הסיכויים לזכות הם אחד לכל 2.4 טפסים שנשלחים. גם במשחקי הצ'אנס יש אפשרות למלא טפסים שיטתיים שמתאימים למשתתפים שמעוניינים לשלוח כמות גדולה של טפסים.

אפשרות הגדלת הסיכויים לזכות במשחקים

היות וסיכויי הזכייה של הגרלת צ'אנס גבוהים ביותר, ומכיוון שהחוק קובע שטופס שזכה בסכום גבוה מ-49,920 ₪ חייב בתשלום מס, במקרה של טופס זוכה, רוב המשתתפים שולחים טפסים רבים בערך נמוך, עם אותם קלפים, במקום לשלוח טופס אחד במחיר גבוה.

Leave a Reply