בכל הנוגע בכלילת מוטות אחיזה במקלחונים המודרניים של ימינו, אף אחד לא מקל על זה כמו עלית דיזיין.

מוטות אחיזה – פריטים חשובים עבור עיצוב אוניברסלי ונגישות – משמשים לרוב במקלחות או באמבטיות כדי להקל על הכניסה והיציאה מהם, להפחית את הסיכוי להחלקות ונפילות ולשמור על איזון בזמן הרחצה. עלית דיזיין מציעה מגוון רחב של מוטות אחיזה שניתן להתקין בכל מקלחון, מקלחת ואמבטיה.

מעוצבים עבור מוטות אחיזה מקלחונים ואמבטיות של עלית דיזיין מעוצבים ונבנים מהיסוד תוך כדי התחשבות במוטות אחיזה. כל מקלחת של עלית דיזיין בנויה עם גיבוי עץ אינטגרלי – שכבה של עץ המכסה לחלוטין את קירות המקלחת – לקבלת חוזק ושטח בלתי מוגבל עבור התקנת אביזרים.

בניה ייחודית זו מקלה על השגת מיקום נכון ובטוח עבור מוטות האחיזה. באופן ספציפי, העיצוב והבנייה של עלית דיזיין מאפשרים לכם להתקין מוטות אחיזה בתוך העץ בדיוק במקום בו אתם זקוקים להם. אין צורך לחפש עוד חתיכות קיר או להוסיף אטימות בכדי שהם יוכלו לעמוד בדרישת המינימום של הקוד המסחרי של 115 ק"ג משקל על המוט.

זה שונה בהרבה מרוב יצרני המקלחת, שלרוב אין להם עץ חזק במיוחד אם בכלל, מה שמגדיל את הסיכון למיקום גרוע של מוטות אחיזה, יכולת אחיזה לא נכונה של משקל והוספת עלויות התקנה.

מעשי ומושך

מוטות האחיזה של עלית דיזיין מגיעים במגוון סגנונות, ממתכת לאקרילית, מצורות קלאסיות ועד צורות מודרניות – וכולם נמצאים במגוון גימורים ואורכים כך שהעיצוב של חדר האמבטיה יכולה להמשיך למקלחון. מעל לכל, כל מוט אחיזה ש-עלית דיזיין מספקים נועד להיות נוח למגע ובנוסף לספק את הבטיחות המרבית.

מוטות אחיזה הופכים את החיים לקלים

ניתן להתקין את מרבית מוטות האחיזה שלנו במקלחונים של עלית דיזיין. בהזמנת מקלחונים עם מוטות אחיזה, מובטח לכם כי המוטות יותקנו לפי קוד ADA, ANSI B או כותרת 24 עבור נגישות ובטיחות, ויחסכו לכם זמן וכסף רב.

 

Leave a Reply