בזמן האחרון אני רואה מטבחים בעלי אי כפול בכל מקום. זה נראה כאילו בכל פעם שאני נכנס לאינסטגרם, לפינטרסט או מסתכל במגזין לעיצוב פנים אני רואה אחד כזה. שלשום הלכתי לבקר חבר שיש לו כזה וזה היה מדהים. האיים הכפולים מאפשרים שילוב מושלם של מרחב אירוח והיכולת לבשל בקלות. זה לא סוד שקשה להשיג חלל לדלפק. עם אי כפול, יש שפע של מרחב דלפק!

אני חושבת שזה ממש כיף שיש מטבח עם אי כפול. אני אוהבת לבשל ולבדר. זהו הפיתרון המושלם לארוחת ערב אינטימית או לבישול ארוחה מרשימה. מכיוון שנראה כי איים כפולים עוקבים אחרי לאחרונה, החלטתי לעשות קצת מחקר ולהראות את התמונות האהובות עלי. תראו את המטבחים המדהימים האלה שמצאתי!

מטבחים לבנים ושחורים

עיצוב מטבח זה נראה מושלם למשפחה גדולה המבלה זמן רב במטבח. האי הגדול במרכז מאפשר לבשל, להכין ולהסתובב ליד השף. האי השני נהדר לישיבה. מושלם לארוחת בוקר משפחתית מזדמנת או סתם כדי לבלות.

ארונות כחולים + גישה אומנותית לאיים כפולים

אני אוהב את הארונות האלה. מטבח זה משתמש באחד ממגמות המטבח האהובות עלי: צבע כחול רך לארונות. אני גם חובב ענק של כלים שחורים פשוטים בארונות. מטבח זה הוא עיצוב דומה מאוד לזה הראשון, אך למטבח זה יש כיור בכל אי. אני לא לגמרי בטוח למה תצטרך שניים – אבל זה נשמע שימושי לאירוח!

אני מעריך את הגישה האומנותית הזו לביצוע אי כפול. זהו בעצם אי אחד אך מחולק. זהו פיתרון נהדר לחללים קטנים יותר כשעדיין רוצים גמישות ישיבה וחלל נוסף. אני חושב שהבחירה של שני משטחי שולחן שונים עושה עבודה בחלוקת האי לשני חללים.

תקרות גבוהות יחד עם מטבח חלומי

המרחב הזה מפואר! התקרות האלה מטורפות וגורמות לחלל הזה להראות אפילו גדול יותר. מטבח זה מתאים לשף מוביל ומשפחה גדולה שאוהבת לבדר. באי הרחוק ביותר יש כיור והרבה מקום בדלפק ואילו האי השני יכול להושיב 6 אנשים! בנוסף יש עדיין הרבה שטח דלפק מכיוון שהאי כל כך גדול.

איים כפולים עם שטיח ענקי + קורות תקרה מדהימים

 

אם כבר מדברים על שטח האי. במטבח זה שני איים מאסיביים ושטיח יפהפה המפריד ביניהם אותם. תמונה זו מציגה עד כמה המטבח הזה באמת מרווח ועד כמה האיים גדולים בהשוואה לשאר המטבח. עם כיור בכל אי, שטח דלפק, ומקומות ישיבה במטבח זה מנצל היטב את הרעיון!

 

הגישה הזו למטבחי איים כפולים היא קצת יותר כפרית. קורות התקרה הגדולות מוסיפות חספוס לעיצוב. בעוד שתוספת של ארונות לבנים ומדפי שיש שומרים על הפאר של המטבח הזה. האיים הללו מציעים כיור, מקום ישיבה, כיריים ומרחב בדלפק לבישול!

שני איים בסגנונות שונים

 

אני מאוד אוהבת שבמטבח הזה יש שני איים בצבעים שונים. כמות הצבע במטבח הזה פשוט מהמם! השילוב של שיש ועץ הוא שיקי מאוד. אני אוהבת שהכיסאות גם כן עשויים מעץ כדי לקשר בין שני האיים. זהו שילוב נהדר של מרחב דלפק ומושבים תוך כדי הרגשה ביתית.

Leave a Reply