בניין זה ממוקם בחולון והבעלים הוא רופא. על מנת לקבל את פני התינוק החדש, הם החליטו לרכוש בית חדש ולעשות לו שיפוץ. לאחר מאמצים מצד המעצב, הם החליטו לקרוא לביתם "בית ארי ". לאריה יש רצון טוב ומשמעות הרמונית בתאילנדית. זה אומר שעם העיצוב החדש של הבית, כל בני המשפחה יכולים ליהנות מהאושר ולהסתדר אחד עם השני.

כיוון שהבעלים הוא רופא שתמיד עסוק בעבודה ולעיתים רחוקות יש לו זמן להישאר בבית, ולכן הוא מוקיר מאוד את הזמן לבלות עם המשפחה. לאור זאת, החליט המעצב להשתמש בסגנון עץ לעיצוב הבית לנוחותו עם לבן טהור כצבע עיקרי, מצויד במספר גדול של עיצובים וריהוט עץ ליצירת סביבת מגורים שקטה ומרגיעה, כך שהמשפחה תוכל להרגיש וליהנות מהרמוניה של הטבע בזמן השהייה בבית.

המעצב הוסיף מגע מודרני לחלונות כדי ליצור נקודה חזותית, מה שהופך את פנים המבנה לפשוט אך לא מונוטוני. בעיצוב הפנים, מוקמת חצר פטיו במרכז הבית, ונוספים אלמנטים ירוקים רבים כמו בריכות דגים ועצים כדי להפוך את הבית הפשוט והמעודן לחיוני יותר וליצור תחושה של מרווח.

בנוסף, יש גם מרחב גדול בבית לילדים לשחק. הדבר המיוחד ביותר הוא שהתקרה מעל הסלון שונתה למיטת חבלים, כך שההורים יוכלו לשמור על הילדים בזמן שהם נחים בסלון. עיצוב זה משלב את מרחב המשחק והפנאי, מחבר בין פינות הבית השונות ומחזק את הקשר המשפחתי.

מכיוון שהמרחב הביתי הוא בדרך כלל קטן בחולון, קשה ליצור תחושה טבעית על ידי שילוב צמחים ובריכות דגים גדולות. עם זאת, אנו יכולים לקבל השראה משילוב הצבעים, התאמת צבע לבן ועץ טהור והוספת כמה עציצים לקישוט כדי ליצור אפקט דומה. אם אתה רוצה להשיג תוצאה רצויה, מציאת המעצב המתאים היא המפתח להצלחה. בנוסף כדי להוציא את זה לפועל צריך קבלן שיפוצים בחולון שיוציא 100 אחוז מכוונת המעצב

Leave a Reply