הליך פשיטת רגל הינו תרחיש שבו האדם לא יכול לשלם את החובות שלו ולמעשה צריך להגיש בקשה לבית משפט על מנת שזה יסייע לו או לחלק את תשלומי החוב או להוריד ממנו את חלקם כך שיוכל להמשיך לקיים את חייו.

לרוב, קשה מאוד להגיע למצב של צו הפטר מטעם בית המשפט ובשלב הזה, חשוב לקחת עו"ד פשיטת רגל על מנת שזה עם ידיעותיו ויכולותיו יסייע להליך על הצד הטוב ביותר. אז מה קודם למה ואיך מוצאים אדם בעל מקצוע טוב ומבין בתחום? על כך וכל השאר במאמר שלפניכם.

איך מוצאים עורך דין לענייני פשיטת רגל?

המצב הפחות נעים זה לאגור את החובות ושנושים ירדפו אחריכם כל החיים, מכאן, עו"ד פשיטת רגל בחיפה הוא הדבר הטוב ביותר שאי פעם תשיגו עבורכם היות והוא יכול בהחלט להסדיר את חלוקת החוב ולאפשר לכם לחיות חיים בטוחים בפרט בפן הכלכלי בצורה הטובה ביותר.

עד כמה הליווי הזה חשוב? אם אין לכם שום ידע בנושא, מן הסתם חשוב כי כל בקשה או פנייה תהיה אך ורק מטעמו של בעל מקצוע שמבין עניין, יכול לדבר אל ליבם של המבצעים וכך לעצור הליכים שמקשים על חייכם כחייבים.

עורכי דין בתחום פשיטת הרגל בהחלט יכולים לסייע לכם ומעבר לאוזן קשבת בכל שאלה ובקשה, הם בסופו של דבר יוכלו לסייע לכם להתנהל כלכלית על הצד הטוב ביותר.

אז איך מוצאים עורך דין שמבין בתחום? מעבר לניסיון והמוניטין ראוי ביותר לבקש המלצות ממכרים וחברים קרובים ואחר כך, למצוא מישהו שגר בסמוך למקום המגורים שלכם.

דבר נוסף הוא עניין ההשכלה, כתיבת ספרים ואפילו הרצאות, כמה שיותר ניסיון כפי שכבר צוין כך יותר טוב. בנוסף, אל תוותרו על פגישה שבה תתחייבו זה מול זה ותעשו תיאום עמדות, אחרי הכול הבנת הדברים והתקשורת הראשונית תסייע לשני הצדדים לפעול בצורה האפקטיבית ביותר והשארת החובות בצד.

מהם הליכי פשיטת רגל ואיך נפטרים מזה אחת ולתמיד?

הליך פשיטת רגל יחל מכל העניינים הבירוקרטיים ומשם ימשיך להגשת המסמכים, התנהלות מול גופי ממשלה לרבות הוצאה לפועל ועד לקבלת צו ההפטר שבו ידרוש בית המשפט להפסיק ולרדוף את החייב אלא לקיים אתו הסדר עתידי.
Nmilaw

Leave a Reply