עורכי דין שהם גם נוטריונים בחיפה משמשים לא מעט אנשים בסביבה שכל רצונם הוא לאמת מסמך או עניין משפטי אבל מכוח החוק אינם מוסמכים לכך. לכן, במעמד הזה הם פונים אל נותני שירות שהוסמכו לכך ויכולים לסייע להם להשתחרר מהמצב אליו נקלעו.

זקוקים לשירותיו של עורך דין נוטריון בחיפה? לפני שאתם בוחרים את האדם הנכון הנה כמה דברים על המקצוע ועל מי שהוסמך לו.

איפה מוצאים עורך דין נוטריון בחיפה?

תפקידו של עורך דין נוטריון בחיפה הוא לאמת דברים אבל בין היתר לתת כוח למסמכים שאינם ברורים בחוק. כאמור, באמצעות החתימה והידע שרכש, יכול נוטריון שהוא גם עורך דין לזהות את האדם החותם ולאשר בו זמנית כי הכול בוצע על פי חוק ועל פי רצון חופשי (למשל במעמד חתימה על כתב ירושה).

מי ראשי לעסוק כנוטריון? כך תדעו שפניתם למקום הנכון

עורך דין נוטריון בחיפה חייב לעמוד בכל מה שההסמכה שלו דורשת, כאמור, כמו בכל דבר גם כאן על אחת כמה וכמה יש תנאים מסוימים הקשורים בהיותו אזרח מדינת ישראל ובו זמנית עורך דין שפועל לפחות עשר שנים בתחום.

כמו כן, במעמד הזה חשוב לבחור עורך דין שהוא נוטריון וחבר בלשכת עורכי הדין וכן אסור שתהיה לו שום עבירה כזו או אחרת ובפרט עבירות קלון.

כמו כן, מומלץ לפנות רק לעורכי דין שהם נוטריונים שעברו השתלמויות, עברו את הכול בהצלחה ובסופם של הדברים הוצא להם אישור מטעם ועדת משרד משפטים.

אילו תפקידים נוספים ימלא עבורכם הנוטריון?

עורך דין נוטריון בחיפה יוכל לספק אין ספור שירותים וביניהם אימות של חתימות על גבי מסמכים, אישורים בגין חתימה אמינה לרבות העתקים, אישור לגבי תרגומים, תצהירים, אישור בענייני מסחר, הסכם ממון ועד ייפוי כוח נוטריונים לבנקים ומלווים כמו משכנתא ועוד.

כמו כן, חשוב לחזור ולהזכיר כאן גם את עניין המסמכים לצוואה, עניינים שקשורים באימוץ ילד וכד'. בסיכום דבר, יש לנוטריון שהוא עורך דין בחיפה אין ספור תפקידים, אבל היתרון הגדול שהוא בהחלט יכול להקל על התהליך ובפרט על התנהלות מול כל גוף משפטי.

 

Nslawfirm

Leave a Reply