תגידו שלום לפרקט מבריק

אם אתם רוצים רצפה מבריקה כמוכם, אז אתם מחפשים פרקט מבריק במיוחד. הרצפה הזו מבריקה מספיק בכדי לראות את השתקפותכם אם הייתם רוצים, ובעוד שאת יכולים לראות את זה ברצפה זו, האם אתם רואים את זה בביתכם?

אבל בואו נשים בדיחות בצד, אם אתם מחפשים רצפה שתבלוט, מגוון הריצופים עם הברק הגבוה שלנו מושלם עבורך. יש לנו מגוון עצום של פרקטים מבריקים במיוחד שהם באמת רמה אחת מעל כולם.

רצפות מבריקות אלה מגיעות במגוון אפקטים, החל מהפרקט האפור הפופולרי תמיד ועד אפקט אריחים איכותי ואפקט עץ. רצפות מבריקות אלה מעניקות רושם של רצפת עץ לכה אמיתי ושיש ואריחים מבריקים.

רצפות סופר מבריקות אלה זמינות בעובי 8 מ"מ ו -10 מ"מ עם כיסוי מבריק להפליא שייראה נפלא בסלון שלכם ויישאר בהיר כל היום, לא משנה מה מזג האוויר בחוץ.

ניתן לטעות בקלות שהגימור המבריק בפרקט הוא בעצם ליטוש מעולה ורצפות שמורות היטב. ואילו ריצוף השיש המבריק הגבוה שלנו ייתן רושם של אריחים מקוריים.

 

כיצד יוצרים פרקט מבריק?

תהליך הייצור של פרקט מבריק זהה לתהליך הייצור של כל פרקט. צילום ברזולוציה גבוהה של עיצוב העץ, האריחים או האבן הרצוי דבק בחלקו העליון של כל פרקט. לאחר מכן הוא נאטם תחת ציפוי קשוח ומבריק. גימור זה משקף את האור בצורה נהדרת, ומעניק לחדר ברק ייחודי ללא תחרות. זה מושלם בחדרים קטנים ללא הרבה אור טבעי, מכיוון שהוא יכול להדגיש את מעט האור שיש לכם ובאמת להדגיש את אופי החדר.

 

 

לריצוף פרקט מגוון יתרונות על פני רצפות אחרות. יש לנו מגוון רחב של פרקטים מבריקים ויש לזה מחיר נמוך החל מ- 60 שקל למטר. יש לו התקנה קלה וללא שימוש בדבק. פירוש הדבר שההתקנה מהירה, זולה וללא כל בלגן, והיא גם אומרת שאם אתה נזהר עם מערכת הלשון והחריץ או הלחיצה, ניתן יהיה להרים את הרצפה במועד מאוחר יותר ולשקם אותה מחדש, אם כי לא היינו ממליצים על זה.

בנוסף, פרקטים בעלי הברקה גבוהה מחייב רק שבריר מהתחזוקה שרצפת עץ מלאה צריכה. ריצוף פרקט בעל הברקה גבוהה לא צריך טיפול שעווה, ליטוש, או איטום מחדש כדי לשמור על הברק שלו. טאטוא, שאיבת אבק ושטיפה רגילים יסירו כל לכלוך וישאירו את הרצפה שלכם נקייה ומלוטשת.

האם קל לשרוט פרקט מבריק?

אם מטפלים נכון בריצוף הפרקט המבריק, הוא יישאר מדהים בביתכם גם עוד שנים רבות. רק דאגו להיזהר עם הרהיטים, עקבים, ומאבנים קטנות ופסולת על הרצפה. הברק המבריק סמיך ויחזיק זמן רב, אך חוסר זהירות יכול לשרוט בקלות את הציפוי המבריק ולהקהות חלק מהברק.

 

איזו רצפת למינציה גבוהה מבריק היא הטובה ביותר עבורי?

לקבלת מראה ייחודי לחלוטין, תרצו להסתכל ברצפה המבריקה הבאה שלנו. זה מתאים בצורה מושלמת לבתים המודרניים ביותר. זו רצפה שבהחלט תהיה נקודת עניין כשמגיעים אליכם אורחים, ומכל הסיבות הנכונות. רצפת האלון הקיסרי שלנו היא באמת משהו אחר.

עץ אגוז – פרקט מבריק

היכרות עם מגוון הפרקטים המבריקים בעלי אפקט העץ שלנו. פרקט כהה זה ייצור גימור מלוטש ועדין למראה אשר יחמיא לכל תוכנית עיצוב פנים.

 

שיש אפור – פרקט עם אפקט אריחים

הפרקט בעל אפקט האריחים שלנו מושלם לביתכם אם אתם מחפשים רצפת שיש אך עם היתרון הנוסף שיהיה נעים להסתובב יחפים על הרצפה. זה גם הרבה יותר זול וקל להתקנה!

 

עץ אפור – פרקט בעל הברקה גבוהה

אם אתם מחפשים רצפת למינציה אפורה גבוהה ואיכותית אז זו הרצפה בשבילכם! רצפת עץ אלון אפורה זו מושלמת להוספת טוויסט מודרני לבית.

Leave a Reply