מערכות סטריאו לרכב עברו כברת דרך. עוד בימים עברו, אם היית רוצה להאזין למוזיקה במודל T שלך היית צריך להתחיל לשיר. מכשירי הרדיו הראשונים היו מכשירי AM ישנים, עם רמקול קטן אחד. AM מעולם לא היה נהדר, אם היית יכול לקלוט תחנה זה היה איזה בחור שמדבר, או איזו תוכנית רדיו, ומעט מוזיקה. הבעיה האחרת ברדיו הראשון היא שהוא היה די חדש, היחידות האלה היו מגושמות, יקרות, ומשך כוח רב מהסוללה של המכונית שלך.

ככל שגדלה הפופולריות לסטריאו לרכב, המחיר ירד, היחידות היו קטנות יותר ולקחו פחות אנרגיה. ואז הגיע נגן תקליטים, שהיה לו רדיו AM / FM, כמו גם מכשיר שהפעיל מחסנית גדולה. למחסנית זו יש סליל רציף של סרט מגנטי, והיא תנגן את האמנים האהובים עליכם. שלא כמו נגן הקלטות, (שיצא מאוחר יותר) 8 תקליטים ניגן על לולאה רציפה. לנגן הקלטת היה סרט מגנטי דו צדדי. כשנגמרה צד אחד של הקלטת, היית צריך להוציא אותה ולהפוך כדי לנגן את הצד האחורי של הקלטת. כמובן שחלק מהנגנים היו הופכים אוטומטית את ראש ומנגנים את הצד השני.

 

כמובן שרבים מכם בטח לא יודעים מהו נגן 8 תקליטים, או אפילו נגן קלטות. נגן הקלטות היה בשימוש רק עד תחילת שנות התשעים והוחלף במהרה בדיסקים. עכשיו יש לך לא רק נגני CD, AM / FM, אלא מערכות המסוגלות לחבר את נגן ה- MP3 שלך אליו. בזמנו, כאשר היו רק מכשירי רדיו או הנגנים הבסיסיים, היו לך רק רמקולים 1 או 2, במונוטון, כלומר רק רצועת צליל אחת. כעת יש הרבה רצועות צלילים שונות, וכשאתם מאזינים לרדיו שלכם היום, או למוזיקה המועדפת עליכם, כל רצועה יכולה להגיע מרמקול אחר. עכשיו אתם יכולים להתאים גם את הבס, הטרבל ואת גווני הטווח הבינוני.

 

בחירת מערכת מולטימדיה לרכב שלך יכולה להיות משימה מפחידה. ישנם דברים רבים שכדאי לקחת בחשבון, החל ממותג המערכת, כמה רכיבים אתם זקוקים וכמובן מחי. אמנם ישנן מערכות סטריאו לרכב שהינם זולות שאתה יכול להשיג מכל קמעונאי שיווק, אך הבעיה היא שתקבל את מה שאתה משלם עליו. ייתכן שהמערכת עצמה לא תוציא את סוג הצליל שאתה מחפש, או שיש לה חסרונות כמו חיבורים למכשירים הניידים שלך. לרמקולים כנראה אין את הפלט שאתה מחפש, ועשויים להתפוצץ כשאתה מגביר את הצליל חזק מדי.

אנשים רבים המחפשים סטריאו לרכב פונים לאינטרנט לקבלת עזרה. אם אינך יודע הרבה על סטריאו, ישנם מקורות רבים שיכולים לעזור לך. האינטרנט הוא כלי נפלא שיעזור לך לקנות את המערכת המתאימה לרכב שלך, אך יש גם יתרונות וחסרונות לקנות באינטרנט.

מצד אחד, קנייה מקוונת מציעה מגוון רחב של מוצרים. אחת ממערכות הסטריאו לרכב הטובות ביותר מוצעת על ידי מחסן סטריאו לרכב, במיוחד אם אתה רוצה שמערכת שתוציא צלילים חזקים, בלי לפוצץ את הרמקולים שלך. אתה מקבל גם את המחירים הטובים ביותר, בין אם אתה זקוק לרכיב יחיד, או למערכת שלמה. כמו כן סטריאו לרכב מציעה שירותי התקנה עבור כל הפריטים שנרכשים בחנות המקוונת או ברכישות בחנות.

Leave a Reply