בוחרים את הטוב ביותר

 

שיש דקטון הינו עוד סוג שיש שנפוץ בשימושיות בבתים בישראל. אם אתם כאן באתר וקוראים על סוגי שיש, כנראה שכבר הבנתם שבחירה של שיש, היא בחירה לא פשוטה. ישנם סוגים רבים של סוגי שיש וקשה מאוד להבין את ההבדלים בינם ולבחור את האחד שמתאים גם לתקציב שלכם, גם לצרכים השימושיים שלכם וגם לטעם האסתטי והעיצובי שלכם. בדיוק בשביל זה, אנחנו בשיש לוזון, שמחים לשתף אתכם במידע שיש לנו, לספר לכם על סוגי השיש שאנו ממליצים עליהם ללקוחות שלנו וכמובן, ללוות אתכם בבחירה ובייעוץ של השיש המתאים ביותר לכל הפרמטרים שלכם עד לשביעות רצונכם המלאה.

מה חשוב לדעת על שיש דקטון?

קודם כל, חשוב להבין שמדובר בשיש ספרדי מוכר ונפוץ מאוד בעולם שנמצא בשימוש במדינות רבות. השיש עצמו עשוי ממשטח ייחודי שפותח ומיוצר כיום על ידי חברת קוסטינו במשך עשרות שנים כבר ומגיע אלינו ביבוא מיוחד מספרד. שיש הדקטון, הוא שיש מקורי במיוחד, שחולל מהפכה בעולם המשטחים הפנימיים והחיצוניים הודות לעיצוב ייחודי ותכונות שהופכות את הדקטון לאחת האפשרויות הטובות במרבית המטבחים בישראל. אז אם אתם מחפשים שיש מעוצב שלא תראו בבתים אחרים, כזה שיגרום לבית שלכם להיות מיוחד במיוחד, מקורי ושונה. יש סיכוי גבוה ששיש דקטון יתאים לכם בדיוק.

שיש דקטון בשיש לוזון

המומחים של שיש לוזון, יספרו לכם על כך שבין התכונות החיוביות הבולטות שמאפיינות את שיש הדקטון, קיימת התכונה החשובה כל כך במטבח הישראלי הפעיל והיא –  עמידות לטמפרטורות גבוהות,  אטימות גבוהה למים ולנוזלים, עוצמה וחוזק של משטח השיש ועמידות גובהה נגד שריטות. כל התכונות האלה, שמתאימות למטבעים שמבשלים בהם בתדירות גבוהה, הופכות אותו למתאים במיוחד  לבישול הישראלי ולמטבח הישראלי. כמטבח שידוע בעצימותו הגבוהה ובבישול יומיומי בו, זהו שיש שאנו ממליצים עליו ללקוחות שמספרים לנו שהם משתמשים במטבח שלהם הרבה ומבשלים בתדירות גבוהה מכיוון שהוא מתאים למטבחים פעילים, שמבשלים בהם.

שיש דקטון נחשב לשיש עמיד במיוחד. כזה שישרת אתכם נאמנה לזמן רב. צרו עמנו קשר לקבלת פרטים מלאים ואת כל האפשרויות העומדות בפניכם.

Leave a Reply