כמו בכל  עיצוב כך גם בבחירת השיש המתאים לעיצוב המטבח החדש, טרנדים באים, טרנדים הולכים ומה בכל זאת מומלץ? כיצד בוחרים שיש למטבח בצבע לבן? אם פעם הגוונים היו קבועים וכך גם חומרי הגלם, שהרי היום הקדמה והטכנולוגיה מאפשרים לשוק הישראלי את כל התכונות והגוונים הייחודיים וביניהם גם את הגוון הלבן, זה שפעם רבים וטובים הסתייגו ממנו מחשש לכתם, לכלוך או כל מה שקשור בכך.

נשמע מוכר? מחפשים שיש לבן למטבח שלכם? כיום ניתן לראות ולבחור מגוון של סוגי אבנים ומשטחים משולבים החל מפורצלן ועד שילובים של חרסינה, עץ, למינציה ועוד. מה ההבדל ומה צריך לדעת על מרצפות לבנות לפני שבוחרים אותן? שאלה טובה!

איך קונים/ בוחרים שיש לבן למטבח?

ראשית, כדי שהשיש ישביע את רצונכם וישתלב עם הבית שלכם ובפרט עם המטבח חשוב לרכוש אותו אך ורק במקומות מורשים לכך- למה? בעיקר כדי להיות שקטים ובטוחים כי החומר שנבחר צמוד תו תקן ונחשב איכותי על פי כל הדעות.

כמו כן, כאשר רוכשים את המרצפות חשוב לוודא כי יש אחריות לרכישה ומעבר לצבע הלבן הוא מספק אחריות מלא על סדקים, שחיקה מהירה ועוד.

מה כוללת ההתקנה? שאלה שחשוב לשאול!

לא משנה אילו משטחי עבודה תרכשו, העניין הוא לשאול מה אתם מקבלים במסגרת הרכישה, האם זה יכלול גם את ההתקנה וההובלה עד אליכם? כמו כן יש לוודא כי הבחירה שלכם תהיה נכונה ומדויקת לכל סוגי החללים בפרט כשמדברים על מטבח או אז יש צורך בחומר שעומד בפני רטיבות, אור חזק או שמש לא יפגעו בו ולמרות שמדובר בלבן הצבע לא ידהה מהר מדי אם בכלל.

אם תעשו את כל הנדרש אין ספק שתזכו בהתקנה מקצועית ובעיקר שיש שיישאר מבריק לאורך זמן ארוך ביותר.

איך מחליפים ריצוף במטבח?

במעמד החלפת הריצוף, חשוב לשמור בצד כמה מרצפות כך שאתם תרצו לייצר תיקון מסוים או חלילה אחת מהמרצפות תיסדק, שהרי יש לכם תחליף לכך. כמו כן, אם רוצים להרחיב את המטבח ורוצים לעשות זאת, חשוב לרכוש מראש כמות שתתאים לצרכי הרחבת הריצוף במטבח ובסביבתו.

 
Grandemassimo18

Leave a Reply