כשמדברים על הגרלת 777 מדברים על טופס משחק שיש בו כשבעים מספרים ומתוכם כל מה שנדרש מכם זה לבחור שבעה מספרים שהם אלו שיחליטו אם תצאו היום עם זכייה משביעת רצון.

אז זה יכול להיות כמה שקלים בודדים אבל בהחלט יכול להגיע גם לשבעים אלף שקלים- כאמור הפרס הגדול בכל הגרלה. שנתחיל? יש לכם כבר את תוצאות 777 או שאולי אתם רוצים להישען על סטטיסטיקה שתהפוך את זה קל יותר ותקרב אתכם לזכייה?

מילאתם טופס 777 כך תדעו אם זכיתם ואיך לממש את הזכייה

כאשר מדברים על תוצאות 777 חשוב לומר כי התוצאות המחייבות הן אך ורק התוצאות שתתפרסמנה בפרוטוקול ההגרלה אותה אישרה הוועדה המפקחת. לכן, גם כאשר רוצים לברר אם זכיתם בפרס או לא, זה ייעשה על ידי הוראות ברורות של אתר מפעל הפיס אבל גם בירור זה לא יחייב את הגוף והמספרים שיזכו הם רק אלו שיוכרזו על ידי הוועדה.

כמו כן, חשוב לציין כי אם יש בידיכם תוצאות 777 מדויקות, אזי הם לא יתחלקו בין עוד אנשים וכל ניחוש נכון יזכה אתם במלוא הסכום כאמור שבעים אלף שח.

מבין כל ההגרלות, רבים וטובים בוחרים בהגרלת 777 ולא לחינם אלא בזכות יחסים גבוהים העומדים על אחד לשניים כלומר, על פי הסטטיסטיקה כל אחד שימלא טופס אחד עם שלוש טבלאות מגדיל את האפשרויות שלו לזכות.

כמה מקבלים עבור כל ניחוש מסוים? פירוט הניחושים והזכייה

כאמור, תוצאות 777 מביאים את הפרס הגדול בסך 70000 ₪ לאנשים שיזינו 7 מספרים נכונים שיעלו על פי הוועדה. ניחוש של שישה מספרים יזכה את הזוכה בחמש מאות שקלים, תוצאות לגבי חמישה ניחושים יקנו לזוכה חמישים ₪, ניחוש ארבעה מספרים יקנה עשרים שקלחים ואילו ניחוש של שלושה מספרים יקנה חמישה שקלים- עוד הזדמנות להגיש שוב את הטופס ולהגדיל את הסיכוי שלכם לזכות.

רוצים להשתתף בהגרלה הבאה? הגרלת 777 יוצאת לפועל פעמיים ביום כך שיש לכם עדיין זמן להגיש את הטופס הבא.

 

Leave a Reply