תקשור טלפוני – האם זה אפשרי?

אנשים רבים, בוחרים לבצע כיום תקשור באמצעות הטלפון ולהיעזר בשירותי מתקשר או מתקשרת, על גבי הטלפון ובכך לחסוך נסיעות ארוכות או הגעה לפגישה במיוחד עבור שאלה אחת.

קיימת סקפטיות בקרב הלקוחות בנוגע לתקשור טלפוני, אך מהניסיון שלי, מדובר במדיום שאינו משפיע על אופן או איכות התקשור עם העולמות והממדים המקבילים שלנו.

 

צורת התקשור אינה משפיעה על איכותו

חשוב להבין, כי התקשור עצמו מתבצע בין הנשאל (הנשמה איתה אני מתקשרת במהלך סשן התקשור) וביני. כך שהנוכחות הפיזית של השואל, אינה נדרשת בפועל לטובת קבלת תשובות או יצירת הקשר. החיבור והאנרגיה שלי, אל עולם הנשמות ואל המימד הנסתר, הינם חזקים ואיכותיים ולרוב, במידה והנשמה הנשאלת, מעוניינת לתקשר ולענות לפניה שלנו, תקשור טלפוני יכול לשמש כאמצעי מעולה ומהיר לקבלת תשובות.

 

איך מתבצע תקשור טלפוני?

בכדי לבצע סשן תקשור, בין אם הוא פיזי או טלפוני, עליי להיות מרוכזת ולהתחבר לאנרגיות הנמצאות בתוכי ומאפשרות לי לפתוח את הדלת אל הממדים המקבילים שלנו.

לפני תחילת התקשור, אני אעבור על מספר כללים חשובים לטובת הצלחת התקשור והאפקטיביות של קבלת מסרים בצורה הברורה ביותר ובאיכות הטובה ביותר. חשוב מאוד להקשיב להנחיותיי ולהיצמד אליהן לאורך כל הסשן. במידה וקיימות שאלות נוספות, אקדיש לכך זמן לאחר המענה על השאלות איתם הגעתי לתקשור וכמובן, שגם אשאיר לנו זמן לשיחה אישית בינינו, לאחר סיום התקשור עם העולם האחר.

 

היכן כדאי לבצע תקשור טלפוני?

סשן התקשור, הינו רגע מאוד אינטימי ואישי. אנחנו יודעים עם אילו שאלות, מסרים ותהיות אנו מגיעים אליו, אך לעולם לא נדע מה נקבל מהצד השני והאם זה ימצא חן בעינינו.

לטובת הריכוז המלא של הסשן והקשבה לכל מילה (וכל מילה בסשן תקשור חשובה ובעלת רבדים רבים), רצוי להיות במקום שקט, בוא לא יפריעו לנו. אני תמיד ממליצה להקליט את השיחה, בכדי שתוכלו להאזין לה שוב ולנתח את התשובה שקיבלנו. במקרים רבים, נוכחתי לגלות כי בהאזנה חוזרת, גם זמן רב לאחר סיום התקשור, המסרים שקיבלנו מקבלים פתאום משמעות שונה ואנו מקבלים מהם ערך חדש, גם חודשים או שינם לאחר שבוצעו.

את התקשור מומלץ לבצע בעיניים עצומות ובלב פתוח. בהקשבה מלאה ובתשומת לב לכל טונציה, מילה או משמעות בדברי הנשמה, אותם אני זוכה להעביר אליכם.

Leave a Reply