ההיבט החשוב ביותר באירוע מוצלח הוא בחירת מקום האירוע המתאים. זה בדרך כלל השלב הראשון בשלב התכנון מכיוון שכל דבר, החל מהחלטות עיצוב ועד הסדרי טיולים, תלוי בבחירת המקום שלכם.

5 גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בבחירת מקום אירוע

תקציב

מובן מאליו שהתקציב הוא גורם משפיע גדול בהחלטת המקום שלך. ערוך תקציב והקצה כספים לשכירת מקום, קייטרינג, בידור וכו'. לפעמים עדיף לבחור מקום שנמצא מתחת לתקציב ולבזבז קצת יותר על דברים כמו עיצוב וכו'.

מספר מרבי של אורחים

כמות האורחים שישתתפו חשובה להחלטתך. מסיבה עם 40 אורחים דורשת הרבה פחות מחתונה עם 350 משתתפים. העלה הערכה גסה של כמה אנשים ישתתפו באירוע שלך ותבחר מקום על בסיס הקיבולת המרבית שלו.

חלק ממארחי האירועים מניחים שמספר אורחים לא ישתתפו ויזמינו יותר אנשים מכפי שהאולם יכול להכיל. אם כולם יסכימו להזמנתכם ויגיעו למקום האירוע, תוכלו לסכן את שלומם של האורחים שלכם מכיוון שיכולות המקום מבוססות על קודי אש ובטיחות.

סוג ומיקום

אירועים מסוגים שונים דורשים דברים שונים ממקומות שונים. לדוגמה, ישיבה דורשת חדר ישיבות עם שולחן וכיסאות מתאימים; למסיבה נחוץ בר, ציוד אורקולי וכו'. וודא שהמקום שלך יכול לענות על צרכים אלה.

מיקומו של אולם אירועים הוא חשוב לא פחות. אם המשתתפים שלך מגיעים מאותו אזור, בחר מקום שנמצא בקרבת כולם. אם האירוע שלך הוא כנס בינלאומי גדול, בחר מקום קרוב לשדה תעופה, למשל. כמו כן, וודא שבמקום שלך יש מספיק מקום חניה זמין אם האורחים שלך מתכוונים להגיע ברכב.

שירותים נוספים

אם אתה מתכנן להגיש ארוחות באירוע שלך, וודא שבמקום האירוח יש מטבח מאובזר. בחלק מהמקומות יש אפילו מטבח, אחראי ניקיון וצוות בר משלהם. אתה צריך לאשר אם הדברים האלה כלולים בעלות ההעסקה של מקום האירוע שלך מכיוון שתוספות כמו צוות יחסכו לך זמן וכסף על ידי הוצאת צורך בצוותים של צד שלישי.

נגישות

אם אתה מצפה לאורחים עם ילדים קטנים, בדוק אם בשירותים ישנם אזורים להחלפת חיתולים. אם הזמנת אורחים קשישים, קח בחשבון למצוא מקום עם רמפות ומדרגות מינימליות. כמו כן, וודא שהדפסות או תוכן מוקרן אכן בגופן הולם כדי להבטיח שהוא יהיה ברור וקריא לכל האורחים שלך.

ישנם דברים רבים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה בוחר מקום לאירוע שלך. עם זאת, אם אתה לוקח בחשבון את הנקודות הללו ומשתמש בפלטפורמת אירועים כמו לי אירועים תהיה צעד אחד קרוב יותר לאירוח אירוע נהדר.

Leave a Reply