הצבת גדר סביב הנכס שלך היא דרך אידיאלית לתת ערך מוסף לביתך תוך הגברת ההגנה על הנוף שלך. כבר הגדרת את החצר האחורית שלך, אבל אתה תוהה אם עליך להציב גדר גם בחלק הקדמי של הנכס שלך.

להלן חמישה טיפים שאתה צריך בשביל לגדר את החצר הקדמית שלך. זכור שעוברי אורח רואים את החצר הקדמית שלך, אז בחר בחומר גידור אטרקטיבי ועם זאת עמיד, כמו עץ ​​מלקט, ויניל או שרשראות מתכת.

  1. אתה גר בדרך עמוסה

אם אתם גרים בדרך סואנת ויש לכם ילדים או חיות מחמד, גידור החצר הקדמית שלכם היא חובה. הצבת מחסום סביב חזית הנכס שלך שומרת על חיות מחמד והילדים בחצר ביתך. גדר לפרטיות שרשראות במחיר סביר ואידיאלי לשמירה על ילדים וחיות מחמד.

הערה: לעולם אל תשאיר ילדים קטנים ללא השגחה בחצר, אפילו אם הם מגודרים לחלוטין. הצב מנעולים על כל השערים היוצאים לרחוב כך שילדים סקרנים לא יוכלו להימלט בטעות.

  1. לשכנים שלך יש גדרות

היותך הבית המוזר ללא גידור בחצר הקדמית יכול להוריד את הערך המוסך של הבית שלך (ואת המראה השכונתי בכללי). סקרו את שכונתכם, בחנו את חומרי הגידור הנפוצים ביותר באזורכם ותכננו גדר דומה לחצר הקדמית של ביתכם כך שתשתלב עם בתים שכנים.

  1. החצר שלך קטנה

גידור בחצר קדמית קטנה יותר יכול למעשה להעניק לחלל ממד רב יותר ולהעניק אשליה של נוף גדול יותר. גידור החצר שלך מרכז גם את הנוף שלך כך שהחצר שלך נראית יותר מקסימה ופחות עמוסה. יישור שער החצר שלך לדלת הכניסה לבית שלך מוסיף אשליה של עומק.

בחר לוחות גידור אנכיים המעוצבים קרוב זה לזה כדי למשוך את העין לנוף שלך. לגידור אופקי אין השפעה זהה ליצירת אשליה של חלל. שקול גידור חוליות שרשרת עם לוחות ויניל כדי להפוך את החצר הקדמית שלך להיראות גדולה, או בחר גידור בסגנון במבוק או כלונסאות עבור עיצוב יפה יותר.

  1. בחצר שלך יש אורחים לא מוזמנים

האם הכלב של השכן תמיד בחצר שלך? האם ילדי השכונה משתמשים בחצר הקדמית שלך כחלק מגן המשחקים שלהם? אם נמאס לכם להחזיק אנשים ובעלי חיים בחצרכם ואינכם רוצים ליצור סכסוך שכונתי, הקימו את גבולות ביתכם על ידי התקנת גדר סביב כל החצר הקדמית שלכם כדי להרחיק את הפולשים.

כדי להימנע מעימותים עם שכנים בעת התקנת הגדר שלך, קבל גבולות רכוש רשמיים ממשרד העירייה שלך. בערים רבות ישנן תקנות לגובה גידור בחצר הקדמית (רוב הגדרות צריכות להיות מטר ומעלה) כך שתציית גם לחוק זה.

הפוך את החלק האטרקטיבי של הגדר (במידה והגדר תהיה מעץ) עם הפנים כלפי חוץ לכיוון הבתים הסמוכים והרחוב, והימנע מצביעת הגדר שלך בגוון שעשוי להסיח את הדעת מהמראה הכללי בשכונה (היצמד לצבעי גידור ניטרליים או נפוצים, כמו אדום, חום, לבן או צבע טבעי).

 

 

  1. הבית שלך מוצע למכירה

מכניס את הבית שלך לשוק? הגדל את הערך המוסף ואת ערכו הכללי על ידי הוספת גדר. מכיוון שגדר בחצר הקדמית נחשבת להטבת חידוש על ידי רוכשי בתים, הבית שלכם עשוי להימכר מהר יותר בהשקעה קטנה זו. בחר גדר דקורטיבית למטרות מכירה ביתיות

 

Leave a Reply